Malta dil okulu

dil okullari malta

Yabancı dil bilmenin günümüzdeki önemi tartışılmaz, hatta bir değil birden çok yabancı dil bilmek medeniyet göstergesidir. Biz okullarımızda ancak teorik olarak bazı yabancı dilerli öğrenme şansı yakalıyoruz, gramer ve dil bilgisi öğrenmekten konuşmaya fırsat bulamıyor ve yabancı dil unutulup gidiyor. Artık her şey gibi yabancı dil eğitimleri de değişerek çoğaldı, dünyanın konuştuğu dil olarak görülen İngilizceyi öğrenmek isteyenler de yurt dışlarına ve bilhassa de dilin ana vatanı olan Malta’ya gitmeye başladılar. Malta dil okulları sizi kısa sürede İngilizce anlar ve konuşur hale getirecek donanıma sahiptir. Durmadan denetlene bu dil okullarında kısa sürede İngilizce öğrencilere öğretilmekte ve yabancı dil sorunu kökünden çözülmektedir.
Sınıfla dünyadan gelen öğrencilerin bir arada olduğu 8 ile 16 kişilik olmak üzere hazırlanmaktadır. En az 6 aylık bir eğitimden sonra İngilizce konuşacağınız kesindir, zaten yaşadığınız kentte devamlı İngilizce konuşmak zorunda kalacağınız için pratiğiniz oldukça gelişecektir. Malta dil okulları dünya çapında verdiği kaliteli eğitimler ile göz doldurmaktadır. Dil öğrenmeye gelen öğrencilerin amaçlarına ulaşmaları için gereken her şey yapılmaktadır. Öğrenciler haftada en az 20 saatlik derslere katılma zorunluluğundadır, bütün dil okulları yıl boyunca süre gelen ders programları ile öğrencilerine mümkün olduğunca hizmet vermektedirler. Uzun süren dil programlarından yararlanmak isteyenler için de ayrıca özel programlar bulunmaktadır. Özellikle akademik kariyer için yapılan bu dil geliştirme çalışmalarının çok yararı vardır.
Bazı dil okullarında dersler öğle saatlerinde de başlayabilir öğrencilere sunulan bu seçenek ile eğer çalışma durumları söz konusu ise öğrencilerin zorlanmamaları sağlanmaktadır. Malta dil kursları standart eğitimlerin dışındaki bu uzun süreli eğitimlere katılan öğrencilerine çalışma imkanı da vermektedir. 11 ay gibi bir süre kurslara katılan öğrenciler avantajlı olarak bir işte çalışabilirler. Bu derslere katılan öğrenciler için hazırlanan bir diğer güzel alternatif de bu ders programlarının diğerlerine oranla % 30 gibi bir indirime sahip olmasıdır. Öğrenciler çalışarak eğitim masraflarını azaltabildikleri gibi pratik yaparak İngilizcelerini de kuvvetlendirme imkanı yakalamaktadırlar.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş