Chamber College Malta Dil Okulu

Chamber College Malta dil okulu Malta’nın Gzira bölgesinde, çalışma ve dil öğrenmeye olanak sağlayan hoş bir ortamda yer almaktadır. Chamber College Malta dil okulu tamamen öğrenci konforu için tasarlanmış şık ve klimalı 27 sınıfa sahiptir. Chamber College Malta dil okulu 2005 tarihinde kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Chamber College Malta Dil okulu’nda, Avusturya, Brezilya, Çin, Kolombiya, Ekvator, Almanya, Gürcistan, Hollanda, İtalya, Japonya, Kore, Libya, Luxemburg, Fax, Polnya, Rusya, Sırbistan, İspanya, İsviçre, Türkiye, Tunus, Ukrayna ve Özbekistan’dan öğrenciler eğitim görmüşlerdir.

Chamber College Malta dil okulunda her seviye için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, uluslararası geçerliliği olan TOEFL, IELTS, Cambridge Sınavlarına Hazırlık kursları, İş İngilizcesi ve Executive English kursları (bire bir İngilizce kursları) için uzman kadroya sahiptir. Öğrenim sadece okulda bitmeyeceği gibi okul dışında da bir çok farklı akvite olanağıda öğrencilere sunulmaktadır.

Chamber College Malta dil okulunda, öğrencilerin dil eğitimini geliştirmeleri için işitsel olanakların yanısıra (TV, VCR, DVD ve CD) tam donanımlı bri dil labaratuvarı bulunmaktadır. Ders haricinde öğrencileirn rahat edebileceği bir dinlenme salonu, cafe, tüm okulda ücretsiz ve kablosuz internet bağlantısı ve uluslarası ucuz telefon görüşmesine imkan sağlayan VoIP sistemi mevcuttur.

Chamber College Malta dil okulu bölge olarak Malta Üniversitesine çok yakın bir konumda olduğu için okul öğrencilerine Malta Üniversitesinin spor kompleksinden de faydalanabilme olanağı sunmaktadır.

Chamber College Malta Olanakları;

Tüm okulda Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi

Öğrencilerin kullanımına açık Görsel ve İşitsel Kütüphane

27 Sınıf kapasitesi

Öğrencilere özel oyun salonu ve cafe

Öğrenciler için internet cafe

Öğrenci salonunda Plazma TV ve DVD Player

- Chamber College Malta Dil Okulu Coventry Apartman

Gzira’da bulunan Standart Daireler, Chamber College Malta Dil Okulu’nun konaklama seçeneklerinden biridir. Standart Daireler Okula birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Balkonu olan bu konaklamalarda 68 tane yatak bulunmaktadır ve Kappara Vadisi manzaralıdır.. National Yüzme Havuzu, Üniversite Spor Kompleksi ve Malta Üniversitesi konaklamaların tam karşısında bulunmaktadır. 3 ve 2 odalı dairelerden oluşan bu apartmanlarda 2 tane banyo mevcuttur. Mutfaklarda çamaşır makinesi vardır. Wi-fi internet ücretsizdir. Alışveriş merkezine, bankalara, restoranlara, barlara çok yakındır ve Malta’nın turistik yerlerine otobüsler ile kolayca gidebilirsiniz.

Konaklamanın İçinde :

Standart dairelerde banyolar ortak kullanılmaktadır. Geniş balkonlara sahip olan bu dairelerde çarşaflar ve havlular her hafta değiştirilip, daireler haftada 1 kez temizlenmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

- Chamber College Malta Dil Okulu High Rise Apartman

High Rise konaklamaları Gzira , Msida bölgesinde bulunmaktadır. Chamber College Malta Dil Okulu’na yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan High Rise’ın 4 yatağı olan 2 odalı daireleri bulunmaktadır. Malta Üniversitesi’ne yakın konaklamalar olmasından dolayı öğrenci hayatının yaşandığı bir bölgededir. Sahile, marketlere, bankalara, otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Ayrıca Valletta gibi popüler turistik yerlere rahatça ulaşabilirsiniz.

Konaklamanın İçinde :

High Rise apartmanlarında banyolar ortak kullanılmaktadır. Daireler ve çarşaflar haftada 1 kez temizlenmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

- Chamber College Malta Dil Okulu April Apartman Konaklama

April Showers, April Love Chamber College Malta Dil Okulu’nun konaklama seçeneklerindendir. Okula 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan bu konaklamalar paylaşımlı apartmanlardır. April Love – April Showers apartmanlarının geniş bir salon, yemek yeme alanı, tuvalet, banyo ve tam donanımlı mutfağı bulunmaktadır. Wi-fi internet ücretsizdir. Sahile, marketlere, bankalara, otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

Konaklama İçinde :

April Love – April Showers apartmanlarında banyolar ortak kullanılmaktadır. Daireler ve çarşaflar haftada 1 kez temizlenmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

- Chamber College Malta Dil Okulu Euro Mansions Apartman

Euro Mansions Chamber College Malta Dil Okulu’na konaklamalarındandır. Chamber College’a birkaç dakikalık mesafede bulunmaktadır. Son derece modern ve konforlu olan bu apartmanlar 3 odalı dairelere sahiptir. Euro Mansions konaklamaları alışveriş merkezine, bankalara, restoranlara, barlara çok yakındır ve Malta’nın turistik yerlerine otobüsler ile kolayca gidebilirsiniz.

Konaklama İçinde :

Euro Mansions konaklamalarında banyolar ortak kullanılmaktadır. Geniş balkonlara sahip olan bu dairelerde çarşaflar ve havlular her hafta değiştirilip, daireler haftada 1 kez temizlenmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

- Chamber College Malta Dil Okulu Gateway Apartman

Gateway konaklamaları Gzira , Msida bölgesinde bulunmaktadır. Chamber College Malta Dil Okulu’na yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan Gateway’in 4 yatağı olan 2 odalı daireleri bulunmaktadır. Gateway Malta Üniversitesi’nin yakınlarında bulunmaktadır. Bu nedenle öğrenci bölgesidir. Konaklamanın yakınında bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği her şey mevcuttur.

Konaklamanın İçinde :

Gateway konaklamalarında banyolar ortak kullanılmaktadır. Haftada bir kez temizlenen dairelerin havluları ve çarşafları da haftada bir kez değiştirilmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.­­­

Chamber College Malta Dil Okulu Resimleri

Chamber College Malta Dil Okulu Harita

Dil Okulları.
 
 

Son Dil Okulları

 
 

Paylaş