LAL Malta Dil Okulu

LaL Malta dil okulu, Malta’da IELS adıyla bilinir. Hemen hemen tüm imkanların tek noktada buluştuğu ve tüm merkezlere rahatça ulaşım imkanının bulunduğu Sliema bölgesindedir. Lal Malta Dil Okulu, 1985 yılında eğitime başlayan, 25 yılı aşkın deneyimi ile Malta’nın en eski okullarından biridir.
LaL Malta Dil Okulu, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ayrıca, ALTO (Association of Language Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), WYSET (World Youth Student & Educational Travel) ve FELTOM( Federation of English Language Teaching Organisations Malta üyesi olan LaL dil okulu, farklı konaklama seçenekleri ile ve özellikle okula 5 dakikalık mesafede bulunan tamamen okula ait Day’s Inn yurt konaklaması ile öğrencilerine rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca aile yanı konaklama, stüdyo daire konaklaması, 4 yıldızlı Rocca Nettuno, 4 yıldızlı Waterfront, 3 yıldızlı Bay View ve 5 yıldızlı The Palace otelleri de diğer konaklama alternatifleridir.
Lal Malta Dil Okulu’nunbulunduğu Sliema bölgesi, alışveriş merkezleri, restaurantlar, cafeler,barlar gibi birçok imkana sahip, öğrencilerin okul dışı sosyal hayatlarında rahatlıkla vakit geçirebilecekleri bir bölgedir. Toplamda 100 sınıf kapasitesi olan okulda, sınıflar, öğrencilerin rahatça eğitim alabileceği şekilde dizayn edilmiş olup ayrıca okul içerisinde internet cafe, kütüphane ve kafeterya mevcuttur.
Her yaşa ve ihtiyaca göre kurs seçenekleri bulunan LaL Malta’da yoğun sınıflardan hoşlanmayan öğrenciler için premium sınıflar mevcuttur. Genel ingilizce, yoğun ingilizce, iş ingilizcesi, Cambridge, IELTS sınav hazırlık programları, Celta/Delta öğretmen programları ve 50 yaş üstü öğrenciler için özel programlar mevcuttur. Öğrenciler yaz sezonunda anlaşmalı plaj ve havuzdan ücretsiz yararlanabildikleri gibi Day’s Inn konaklamasında kalan öğrenciler, konaklamanın en üst katında bulunan havuzdan yararlanabilmektedir. Yine sadece yaz sezonunda açılan Gozo adasında bulunan LaL okulu, sessiz ve rahatlatıcı bir ortamda eğitim almak isteyen öğrenciler için uygundur.

- IELS Malta Dil Okulu Day’s Inn Standart Daire Konaklama

IELS Malta Dil Okulu’nun konaklamalarından biri olan Day’s Inn konaklamaları okula çok yakın mesafededir. Konaklamalar okul tarafından yönetilmektedir. 42 daireden oluşan Day’s Inn konaklamalarının hepsi standart özelliktedir.
Day’s Inn konaklamalarının dairelerinde klima mevcuttur ve ısıtma merkezi sistem ile sağlanmaktadır. 2 adet asansörü olan bu binada 24 saat resepsiyon hizmeti verilmektedir. Öğrenciler için aktivite olması ve diğer öğrencilerle iletişim kurabilmesi için binada ortak bir salon, bar ve terasında yüzme havuzu vardır. İnternet kullanımı belli alanlarda ücretsizdir.
Tüm dairelerde özel banyo ve telefon vardır ayrıca binada mutfak ortaktır.

- IELS Malta Dil Okulu Day’s Inn Stüdyo Daire Konaklama

IELS Malta Dil Okulu’nun konaklama seçeneği olan Day’s Inn binasında yer alan stüdyo daireler kendini özel ve rahat hissetmek isteyen öğrencilerimiz için uygundur. Day’s Inn konaklamaları 55 adet stüdyo daireden oluşmaktadır. Stüdyo Dairelerin standart dairelerden farkı mutfağın daire içinde olmasıdır. Ayrıca odaların içinde çay-kahve makinesi bulunmaktadır.
Standart dairelerde olduğu gibi stüdyo dairelerde de klima olup ısıtma merkezi sistemdir. 24 saat resepsiyon hizmeti verilen binada resepsiyon bölgesinde internet ücretsizdir. Öğrenciler için aktivite olması ve diğer öğrencilerle iletişim kurabilmesi için binada ortak bir salon, bar ve terasında yüzme havuzu vardır. İnternet kullanımı belli alanlarda ücretsizdir.

LAL Malta Dil Okulu Resimleri

LAL Malta Dil Okulu Harita

Dil Okulları.

 
 

Son Dil Okulları

 
 

Paylaş