Malta dil okulu

dil okullari malta egitim

Malta Dil okulları Malta Dil okulları Malta ülkesinde faaliyet gösteren yabancı dil öğrenmeye yönelik okullardır. Dil öğrenme Türkiye’de okullardan ve dershanelerden çok yabancı ülkede o dili öğrenme imkânı çok daha fazla olacağı için yurtdışı Dil Okulları çok daha yaygın hale gelmektedir. Malta dil okulu da Türkiye’de öğrenilmesi güç olan İngilizceyi çok kolay bir şekilde o ülkeyi ve kültünü yaşayarak öğrenilmektedir. Malta dil okulu Malta İSO 9001 kalite belgesine sahiptir.

Malta dil okulu öğrencilerin gelişimine fayda sağlayacak şekilde son teknolojik imkânlar kullanılmaktadır. Malta dil okullarında tamamen ücretsiz internet ağları, kafeteryalar, teras katları beach clublar da mevcuttur. Genellikle haftada 20 ders en fazla 15 öğrenci ile eğitim verilmektedir. Malta dil okulları ile Malta’nın harika enfes tabiatı içerisinde eğitim görüp farklı kültürden insanlar ile kaynaşabilme olanağı sağlarsınız.

Küçük bir ada ülkesi olan Malta’da yaşamak çok rahat ve kolaydır. Asla kaybolma endişesi yaşamazsınız. Ülkemize yakınlığı ile son zamanlarda yurt dışında İngilizce eğiti almak isteyen öğrencilerin tercihleri arasında gelmektedir. Malta dil okulunda İngilizceyi öğrenmek istediğiniz süreyi siz seçersiniz. Eğer uzun süreli kalmayı tercih ederseniz Malta’da kalma e turizm alanında staj yapma imkânına da sahip olursunuz.

Malta dil okulları eğitim gören öğrenciye okuma, yazma ve konuşma alanında mükemmel derecede avantaj sağlamayı ve öğretmeyi temel prensip edinmiştir. Malta dil okulları alanında uzman eğitmenler aracılığı ile çok iyi bir seviyede İngilizce öğrenme imkânı sağlamaktadırlar. Malta dil okulunın eğitmenleri sadece İngilizce dili öğrenme konusunda değil ayrıca sosyal ve kültürel hayatta da öğrencilerin yanındadırlar. Malta dil okulları güzel Malta’nın doğal ve hareketli turistik yaşamı ile teknolojinin son imkânlarının kullanıldığı dil okulları ile öğrencilerin İngilizce konusunda başarı sağlayacakları bir ülkedir. Türkiye’ye olan yakınlığı, eşsiz doğası ve fiyatlarının da uygun olması sebebiyle Malta dil okulları özellikle Türkiye’de yaşayıp da yurtdışında dil eğitimi görmek isteyen öğrencilerin tercihleri arasında ilk sırada gelen ülkeler arasındadır. Genel İngilizce kursu, yoğun İngilizce kursu, özel İngilizce kursu, iş İngilizcesi kursu, yaz okulu programı ile en iyi şekilde İngilizceyi öğrenme imkânı sağlamaktadır.

Malta dil okulu Türk öğrencilerinin yansıra, Gürcistan, Hollanda, İtalya, Çin, Polonya, Rusya, Tunus, köre, Libya gibi ülke vatandaşları da eğitim görmektedirler. Malta dil okullarında dil öğrenmenin yansıra stres atılabilecek dinlenme salonları, kafeler, ücretsiz internet ve ucuz telefon görüşmeleri de yapılmaktadır. Malta dil okulu öğrencilere verdiği modern dil eğitimi ile İngilizce konusunda başarılı bir şekilde motive etmektedir. Residence tarzı okullarda üniversite yaşlarındaki öğrencilerin toplu olarak kalıp hem dil öğrendikleri hem de kültürlerini paylaştıkları bir yaşam alanıdır. Ayrıca Malta dil okulları tamamen klimalı ferah, ücretsiz Wi-fi bağlantısı ve dost canlısı eğitim kadrosu ile eğitime hazırdır.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş