Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Malta Dil Okulu, Swieqi’nin merkezinde kurulmuştur. Okul tatil kompleksi şeklindeki atmosferi ve sunduğu imkanları ile İngilizce Dil Eğitimi için en verimli ortamı sağlamaktadır. Modern eğitim sınıfları, kütüphanesi, çalışma ve video odaları, kütüphanesi ile öğrencilere birinci sınıf eğitim kalitesini sunmaktadır. Clubclass Malta Dil Okulu’nun öğrencilere sunduğu imkanlar:
• Geniş terası ile açık yüzme havuzu
• Kapalı yüzme havuzu
• Fitness Centre
• Sauna ve Jakuzi
• Snack Bar(sadece yaz sezonunda)
• Restaurant
• Oyun odaları
• Televizyon Odaları
• Çamaşır yıkama salonları
• Internet cafe
• Düşük ücretli telefon hizmeti
Clubclass Malta Dil Okulu; Malta gece hayatının kalbi olan Paceville’e birkaç dakika yürüyüş mesafesindedir. Clubclass Malta Dil Okulu, Malta Turizm ve Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bir okuldur. Bunun anlamı gerek İngilizce eğitim veren öğretmenleri gerekse konaklamaları özel sertifikalıdır. Clubclass Malta ayrıca FELTOM (Malta İngilizce Eğitim Veren Kurumlar Birliği) üyesidir. Okulun FELTOM onaylı olması verilen eğitimin ve konaklamaların yüksek standartta olduğunu gösterir. Clubclass Malta Dil Okulu İngilizce Dil Eğitimi programları ihtiyaçlarınıza yönelik olarak büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Derslerin içeriği gramer,okuma,konuşma,yazma,anlama ve kavrama, iletişim becerilerine yönelik olarak planlanmış ve geliştirilmiştir.Öğrencilere kurs sonunda sertifikaları verilmektedir. Clubclass Malta Dil Okulu’nda bulunan İngilizce Dil Eğitimi Programları;
• Genel İngilizce Kursu
• Yoğun İngilizce Kursu
• Birebir İngilizce Kursu
• Mini Gruplara Yönelik İngilizce Kursu
• İş İngilizcesi
• Sınavlara Hazırlık Kursları
• Kombinasyon Kurslar (Genel İngilizce kursu +özel ders)
Clubclass Malta Konaklamaları; Club Apartmanlar, Öğrenci Evleri, Aile Yanı konaklamalar ve Otellerdir.

- Clubclass Malta Okul Yurdu Konaklama (Öğrenci Evleri)

ClubClass Malta Dil Okulu’nun konaklama seçeneklerinden biri olan Öğrenci Evleri okula 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Düşük bütçe ile sadece öğrenci hayatı yaşamak isteyen ve eğitimine önem veren öğrenciler için idealdir.
2 ayrı binada 11 oda ve 5 adet tuvaletten oluşan bu konaklamalar tek, çift ve 3 kişiliktir. Bu konaklamalar 2 ayrı binadan oluşur. Her binada 11 oda ve 5 tane tuvalet bulunur. Odalar tek, çift ya da 3 kişiliktir. Tuvalet, banyo ve mutfaklar ortak kullanım olup yatak odaları son derece modern döşenmiştir. Mutfak tam donanımlıdır. Fırın, ocak, buzdolabı gibi tüm araç ve gereçler mevcuttur. Öğrenciler beraber yemek yiyebilmesi için yemek yeme alanı bulunmaktadır.
Haftada bir kere temizlenen odalarda çamaşırlarınızı jeton alarak çamaşır makinelerinde yıkayabilirsiniz.

- Clubclass Malta Dil Okulu Paylaşımlı Apartmanlar

ClubClass Malta Dil Okulu’nun konaklama seçeneklerinden biri olan Paylaşımlı apartmanlar okul ile aynı binada bulunmaktadır. Odanızdan çıkıp sadece bir koridordan geçerek dersliklerinize ulaşabilirsiniz.
2 ya da 3 kişinin konaklayabildiği bu daireler 2 ya da 3 odalıdır. Odalarda Tuvalet ve mutfak ortak kullanılmaktadır. Mutfakta tam donanımlıdır. Mikrodalga fırın, su ısıtıcısı, ocak, tost makinesi, buzdolabı ve diğer mutfak araç-gereçleri bulunmaktadır.
Çarşaflar ve havlular ile daireler haftada 1 kere temizlenmektedir. Okulun yüzme havuzunun bulunduğu bölgede çamaşır makinesi ve kurutma makinesini vardır. Öğrenciler jeton ile kullanabilirler.
Clubclass Dil Okulu ile aynı binada olan bu konaklamalar spor salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzuna da derslikler ile aynı mesafededir. Öğrenciler 24 saat resepsiyon hizmet alabilirler ve konaklamaların önünde bulunan otobüs duraklarının yanı sıra okul ve konaklamalar merkeze yakın olduğu için her yere yürüyerek gidebilirsiniz.
– Clubclass Malta Dil Okulu Stüdyo Daireler
ClubClass Malta Dil Okulu’nun konaklama seçeneklerinden biri olan Stüdyo Daireler okul ile aynı binada bulunmaktadır. İkiden fazla kişi ile kalmak istemeyen öğrenciler için yapılmıştır. Odanızdan çıkıp sadece bir koridordan geçerek dersliklerinize ulaşabilirsiniz.
Banyo, tuvalet ve tam donanımlı mutfak daire içerisinde olup son derece modern dizayn edilmiştir. Mutfakta buzdolabı, fırın, ocak, su ısıtıcısı, tost makinesi gibi araç gereçler mevcuttur.
Çarşaflar ve havlular ile daireler haftada 1 kere temizlenmektedir. Okulun yüzme havuzunun bulunduğu bölgede çamaşır makinesi ve kurutma makinesini vardır. Öğrenciler jeton ile kullanabilirler.
ClubClass Dil Okulu ile aynı binada olan bu konaklamalar spor salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzuna da derslikler ile aynı mesafededir. Öğrenciler 24 saat resepsiyon hizmet alabilirler ve konaklamaların önünde bulunan otobüs duraklarının yanı sıra okul ve konaklamalar merkeze yakın olduğu için her yere yürüyerek gidebilirsiniz.

Clubclass Malta Dil Okulu Resimleri

Clubclass Malta Dil Okulu Harita

Dil Okulları.
 
 

Son Dil Okulları

 
 

Paylaş