Linguatime Malta Dil Okulu

Linguatime Malta dil okulu Malta’nın profesyonel olarak İngilizce dil Eğitimi veren dil okullarından biridir. Linguatime Malta; İngilizce dil Eğitimi için ihtiyacınız olan kaliteli eğitimi sunmayı hedeflemektedir. Linguatime Malta olarak sunduğumuz kaliteli eğitim ve öğretmenlerimizin ilgisi sayesinde İngilizceyi rahatça konuşabileceğiniz bir ortam yaratarak, eğitiminiz için en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz. Linguatime Malta dil okulu Malta Eğitim Bakanlığı onaylı olmasının yanında FELTOM onaylı yüksek kalite standartlarına İngilizce dil Eğitimi veren bir okuldur. Linguatime Malta dil okulu , Malta’nın en merkezi yeri olan Sliema’da deniz kıyısında bulunmaktadır. okuldan St. Julian’s Bay ve Malta batı sahili olduğu gibi görünmektedir. Sliema Malta’nın en modern kasabalarından biri olup, en ünlü cafe, bar restaurantlar, alışveriş merkezleri , süpermarketler bu kasabada yer almaktadır. 1950 yılında inşa edilen Linguatime Malta dil okulu; oldukça rahat, modern ve ferah binasıyla öğrencilere huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır. Binanın içerisinde 170 öğrenci kapasitesi olan 18 derslik bulunmaktadır. İçerisinde kitapları, cd leri, videoları, kasetleri, bilgisayarı, interneti olan zengin bir kütüphanesi vardır. Ayrıca cafesi, bahçesi,dinlenme, tv ve oyun odaları ile öğrencilere konforlu bir ortam sağlanmaktadır. Linguatime Malta yıl boyunca yetişkin ve çocuk olmak üzere Avrupa’nın her yerinden gelen öğrencilere özel sertifikalı İngilizce öğretmenleri ile kusursuz bir eğitim sunmaktadır.Eğitim programları içerisinde genel İngilizce, yoğun ingilizce, birebir kurs, iş ingilizcesi, sınavlara hazırlık kursları (Cambridge, IELTS) şeklinde tüm ihtiyaçlara yönelik İngilizce eğitim programları verilmektedir. Linguatime Malta dil okuluna 40 farklı ülkeden öğrenci gelmektedir. Öğrencilerimize değişik alternatiflerde konaklama türleri sunmakta olan Linguatime Malta dil okulunda seçebileceğiniz konaklamalar; Aile yanı konaklamalar, Okul yurtları, Apart Oteller, ve hostellerdir.

Dünyanın farklı yerlerinde 300’den fazla dil okuluna sahip olan Inlingua Dil Okulları Eğitim Zinciri’nin bir halkası da, 1980 yılında Malta’da kurulmuş ve Malta’nın ilk yabancı dil okulu olan Inlingua Malta’dır. Eğitim kalitesini TEFL sertifikasına sahip öğretmenleri ve FELTOM onaylı olması ile en üst düzeylere çıkartmıştır.

Malta’nın eğlence başkenti St. Julians – Paceville’e yakın olması okulu daha cazip hale getirmiştir. Alışveriş cenneti ve nezihliği ile ün yapmış Slieama’nın merkezinde kurulmuş okul denize yürüyüş mesafesindedir

Inlingua’ya gelen her yeni öğrenci okulun ilk günü yapılan tanışma partisine davetlidir.Her pazartesi kurs mevcut olup, öğrencilerin okula geldiği ilk gün bir seviye belirleme sınavına alınır ve öğrenci seviyesine uygun sınıfa yerleştirilir.

Genel İngilizce, birebir özel ders, konuşma grupları, iş ingilizcesi şeklinde öğrencilerin eksiklerine yönelik olarak düzenlenmiş farklı alternatiflere sahip olan kurslar mevcuttur.

Kendine özgü eğitim metotlarına sahip kadrosu ile Inlingua her yaşa ve seviyeye uygun İngilizce eğitimini vermektedir. Kütüphanesi, binanın girişindeki Internet Cafesi ve kantini, video odası ile öğrencilerin dersten kalan zamanlarını değerlendirme imkanını sağlamaktadır.

Aile Yanı konaklamalardan, yurtlara, yurtlardan otellere kadar farklı konaklama alternatifleri sunulmaktadır. Öğrenciler, okulun sunduğu konaklama alternatifleri arasından istediklerini tercih edebilirler.

Linguatime Malta Dil Okulu Resimleri

Linguatime Malta Dil Okulu Harita

Dil Okulları.
 
 

Son Dil Okulları

 
 

Paylaş