Malta Dil Eğitimi

malta-dil-egitimleri

Malta hem Malta dil okullarıyla hem de bir çok yönüyle çok güzel bir ülkedir tarihi ve turistik mekanları ve ülke çapına yayılmış turizm potansiyeli ile her yönü ile yaşanması gereken ülkelerden bir tanesidir. Malta dil eğitimi veren okulları da Malta ülkesinde bulunmaktadır. Malta dil eğitimi konusunda bir çok Avrupa ülkesinden daha ileri seviyede dil eğitimi vermektedir. Ülke genelinde zaten İngilizce dilinin en iyi öğretildiği yerlerden bir tanesi de Malta dil okullarıdır.

Malta dil eğitimi konusunda çok kapsamlı bilgi ve tecrübeye sahiptir bu bilgi ve birikim neticesinde okullar çok ileri seviyede eğitim vermekte öğrencilerinin mutluluğu ve iyi eğitim almaları için her türlü materyal ve teknolojik gelişme an be an takip edilmektedir. Ülkenin değişik yerlerinde bulunan Malta dil okulları öğrencilere farklı bir dil eğitimi deneyimi sağlamayı hedeflemektedir.

Malta dil eğitimi her türlü dil öğretmek için her türlü kur ve eğitim seviyesinde hazırlanmış eğitim programları mevcuttur. Ülkenin her yerine yayılmış dil okullarının farklı eğitim standartları eğitim ücretleri bulunmaktadır. Malta dil eğitimi paket ücretlendirme tarifesi ülke içindeki okullarda en çok uygulanan yöntemlerden bir tanesidir. Malta Dil Eğitimi Paket yöntemiyle öğrencilerin her şey dahil politikası içerisinde ekstra para harcamaması hedeflenmektedir. Malta dil eğitimi paketleriyle eğitim ekonomik hale gelmekte kaliteyle de birleşince farklı bir anlam kazanmaktadır.

Ülke coğrafyası düz bir zemin üzerinde kurulmuştur. Malta’da hiçbir doğal dağ ve yükselti bulunmaz akarsuyu da mevcut olmayan ülkenin en büyük geçim kaynağı ise turizmdir. Ülke ekonomisinin en büyük gelir girdisi turizm yoluyla elde edilmektedir. Malta vatandaşlarının çoğu turizm sektöründe çalışmaktadır ve birden fazla dil bilmektedirler.

malta-dil-egitim

Malta dil okullarında malta dil eğitimi alınan teorik ve pratik eğitimin yanında sokak hayatı içinde pek tabi İngilizce çok rahat konuşulmaktadır. Eski bir İngiliz kolonisi olan Malta resmi dilleri içinde Maltaca ve İngilizce bulunmaktadır. Halkın büyük bir çoğunluğu İngilizce okur yazar seviyesindedir. Malta dil eğitiminde verilen eğitim her yönüyle mükemmeldir ve kalitelidir bu eğitim uygun fiyatıyla da birleşince Avrupa ve Türkiye’den bir çok öğrenci yabancı dil öğrenmek ve kendilerini geliştirmek için malta dil eğitimi almaktadırlar.

Ülkenin lokomotifi sayılan turizm sektörü çok gelişmiş bir çok otel motel ve pansiyona ev sahipliği yapmaktadır. Bunların çeşitliliği ve lüks seviyesi birbirinden farklı olup turizm konusunda Akdeniz’de en iyi ev sahipliği yine Malta’da yapılmaktadır. Malta Dil eğitimi alan öğrenciler hem dil eğitimi görerek hem de bu güzel ülkede tatil yapma fırsatına kavuşup zevkli zamanlar geçirebilirler. Ülkenin Maltaca dışında en çok konuşulan dili İngilizce olduğundan malta dil eğitimi öğrencilerimiz hiçbir zorluk çekmeden pratiklerini geliştirebilirler.

Malta Dil Eğitimi Temsilcisi Anadolu eğitim danışmanlık uzman öğrenci danışmanlık kadrosuyla aday öğrencilerimizin en doğru kur ve okul seçimi konusunda yardımcı olmaktadır. Türkiye’de Malta dil okullarının tek yetkili kayıt mercisi yine danışmanlık ofislerimizdir.

Malta Dil Eğitimi dil becerilerini maksimum seviyeye çıkarmak isteyen öğrenciler için en uygun seçeneklerden biridir. Malta dil eğitimi öğrencilerin dil konusunda gelişimlerini sağlamak için konuşma dinleme okuma ve yazma becerilerini maksimum seviyeye çıkartmak birinci amacımızdır.

Malta dil eğitimi öğrencilerimiz genel yoğun ve iş İngilizcesi dışında TOEFL Cambridge IELTS sınavlarına hazırlık kurslarına da başvurup devam edebilmektedirler.

Malta Dil eğitimi ücretleri yaz aylarında doruk seviyelerine ulaşmaktadır. Malta dil eğitimi ücretleri Ekim ve Mayıs aylarında normal seyrine dönmekte daha ekonomik hale gelmektedir. Dil eğitimi için en ekonomik ve uygun seçenek haftalık 20 ders olarak hazırlanmış kurslarımızdır. Malta dil eğitimi içinde en pahalı kursumuz ise bire bir İngilizce eğitim veren kurslarımızdır. Malta dil okullarımız belirli dönemlerde kampanyalarla öğrenci çekmeye çalışmaktadır. Malta dil eğitimi ücretleri benzer dil eğitimi veren ülkelere göre çok daha düşük seviyelerdedir.

Malta Dil Eğitimi – Genel İngilizce Kurları

malta-dil-okulu-ingilizce

 • Malta Dil Eğitimi Kurs Başlangıcı : Her Pazartesi Günü
 • Malta Dil Eğitimi Sınıf Öğrenci Sayısı : 8 yada 12 Kişi
 • Gerekli Seviye : Başlangıç veya İleri
 • Gereken Minimum Yaş : 16 ve üzeri
 • Malta Dil Eğitimi Haftalık Ders Sayısı : 20
 • Malta Dil Eğitimi Amacı : Malta dil eğitimi öğrencilerin dil eğitim gelişmelerine yardımcı olmak amacıyla konuşma dinleme okuma ve yazma becerilerinin üst seviyelere çıkmasına yardımcı olmaktadır. İngilizce dil kursumuz günde 4 ders olmak üzere toplamda 20 ders olarak verilmektedir.

 

Malta Dil Eğitimi – Yoğun İngilizce Kurları

malta-dil-okulu-ingilizce-kurslari-yogun-genel

 • Malta Dil Eğitimi Kurs Başlangıcı : Her Pazartesi Günü
 • Malta Dil Eğitimi Sınıf Öğrenci Sayısı : 8 yada 12 Kişi
 • Gerekli Seviye : Başlangıç veya İleri
 • Gereken Minimum Yaş : 16 ve üzeri
 • Malta Dil Eğitimi Haftalık Ders Sayısı : 20
 • Malta Dil Eğitimi Amacı : Malta dil eğitimi yoğun İngilizce programımızda Günde 6 ders olarak verilen İngilizce eğitimimiz haftalık 30 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce kursumuzda akıcı İngilizce konuşma ve dil konuşma konusunda güven aşılanmaktadır.

 

Malta Dil Eğitimi TOEFL, Cambridge, IELTS İngilizce Kurlarımız

am-malta-15

 • Malta Dil Eğitimi Kurs Başlangıcı : Her Pazartesi Günü
 • Malta Dil Eğitimi Sınıf Öğrenci Sayısı : 8 yada 12 Kişi
 • Gerekli Seviye : Orta ve İleri Seviye
 • Gereken Minimum Yaş : 16 ve üzeri
 • Malta Dil Eğitimi Haftalık Ders Sayısı : 20
 • Malta Dil Eğitimi Amacı : Malta dil eğitimi kurslarımız dünyaca kabul görmüş olan TOEFL, Cambridge, IELTS gibi sınavlara hazırlanmak konusunda öğrencilere destek vermektedir. IELTS 7 binden fazla eğitim devlet kurumu tarafından dil bilindiğine dair geçerlilik olarak görülmektedir. IELTS tüm dünya çapında tanınmaktadır.

 

Malta dil eğitimi ile alınan TOEFL, Cambridge, IELTS İngilizce eğitimimizi alan öğrencilerimiz;

 • Malta Dil Eğitimi sertifikalarıyla Üniversitelere kabul edilme şanslarını arttırırlar
 • Malta dil eğitimi sonucunda kişi daha iyi işler bulmak için aldıkları eğitim belgesi ile başvurabilirler
 • İngilizce seviyelerinin artmasına en tabi destek olarak kurslarımız gösterilebilir.

 

Malta Dil Eğitimi – Malta İş İngilizcesi Kurlarımız

malta-dil-egitimi

 • Malta Dil Eğitimi Kurs Başlangıcı : Her Pazartesi Günü
 • Malta Dil Eğitimi Sınıf Öğrenci Sayısı : 8 yada 12 Kişi
 • Gerekli Seviye : Orta ve İleri Seviye
 • Gereken Minimum Yaş : 18 ve üstü
 • Malta Dil Eğitimi Haftalık Ders Sayısı : 20
 • Malta Dil Eğitiminin Amacı : Malta dil eğitimi eğitimcileri öğrencilerin bireysel bilgilerini arttırmak için küçük gruplar halinde bu eğitimleri vermektedir. İş dünyasında kullanılan İngilizce dilinin ilerletilmesi için en güzel yollardan biridir.

Malta Dil Eğitimi ve Malta Dil Kursları hakkında daha fazla doyurucu bilgi için Malta Dil Eğitimi Temsilciliği Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık hizmetlerimiz uzman eğitim danışmanlarımız ile öğrencilerimize desteklerini sürdürmektedir.

Maltadaki Dil Okulları