Clubclass Malta Dil Okulu

clubclass-malta

Malta adasının en köklü dil okullarından olan Clubclass Malta adanın en iyi dil okulu olmakla birlikte imkanları da en iyi dil okullarından birisi sayılabilir. Sunduğu sosyal imkanlarla eğitimi tatil havasının içine sokan ve eğlenceli aktivitelerle öğrencilerin değil eğitimi alabildikleri güzel dil okullarından bir tanesidir. Dünyanın en iyi ve sayılı dil okullarından olan Clubclass Malta ve İngiltere’de olmak üzere iki kaliteli okulla hizmet vermektedir.

Öğrencilere hızlı ve akıcı bir şekilde eğitim vermeyi hedef haline getirmiş Clubclass Malta okul tarihçesini anlatmamız gerekirse adanın en eski ve köklü okullarından biridir. Londra’da bulunan ana merkeziyle hizmet vermektedir. Malta devletinin eski bir İngiliz kolonisi olduğu düşünülürse yerel halkın ana dilleri gibi İngilizce konuştuğu ve ülkede en çok konuşulan dillerden birinin İngilizce olduğu ise rahatlıkla görülebilir. Clubclass Malta dil okulu öğrencilerine verdiği kaliteli eğitim kadar jakuzi, fitness salonları, yüzme havuzları gibi eğitim içi ve dışı aktivitelerle öğrencilerine eğitim vermektedir. Ada halkının candan ve içten yardımları sayesinde öğrencilerimiz kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmekte güzel bir tatilin tadını çıkarmaktadırlar. Clubclass malta öğrenciyle sürekli etkileşim içinde verilen eğitimler sayesinde öğrencinin dili çabuk kavranması hedeflenmektedir. Sürekli aktif olarak çalışan yardım hattı sayesinde öğrenciler ülkede karşılaştıkları durumlar konusunda çabucak okul tarafından yardım görebilmekte ve desteklenmektedir.

 

Clubclass Malta İngilizce Dil Kursları

clubclass-malta-dil-okulu1

Dil öğrenmenin en güzel yolu konuşan ülkede yaşamaktır. Clubclass Malta İngilizce Dil Kursları Malta adasında bulunması ve ülkenin eski bir İngiliz kolonisi olması nedeniyle yerel halkın tamamı ana dili gibi İngilizce konuşmakta ülkenin en büyük gelir kaynağı ise turizm gelirleridir. Clubclass Malta İngilizce Dil Kurslarında alacağınız eğitimle Avrupa Birliği üyesi olan bu ülkeden alınan diploma ile bir çok Avrupa ülkesinde geçerliliğe sahip ve yetkinliği tüm dünyaca kanıtlanmış eğitim belgelerine sahip olabilirsiniz. Clubclass Malta İngilizce Dil Kursları bu yönüyle emsallerinden farklı bir çizgi çizmektedir. Öğrenci yararına yapılan her şeyin desteklendiği okullar dil eğitimi için biçilmiş kaftandır. Faydaları saymakla bitmeyen dil eğitimleri insanların dil bilerek daha iyi okullara yada daha iyi işlerde çalışmalarına yardımcı olmasıyla hayatın vazgeçilmezlerinden birisi haline gelmiştir. Hayatın her alanında gerekli olan yabancı dil bilmek artık Clubclass Malta İngilizce Dil Kursları aracılığı ile çok daha kolay ve eğlenceli bir hale gelmiştir. Dil öğrenirken tatil yapmak istiyorsanız doğru tercih Malta dil okulları olmalıdır.

Dil Kurslarımız Şu Kategorilerde Hizmet Vermektedir:

 • Standart İngilizce
 • Mini Grup İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Yoğun Mini Grup İngilizce
 • Bire Bir İngilizce
 • Bire Bir Genel İngilizce
 • Tam Yoğun İngilizce
 • İki Öğrenci Bir Öğretmen
 • Standart İş İngilizcesi
 • Yoğun Şekilde İş İngilizcesi
 • Kombinasyon İş İngilizcesi
 • Profesyonel Bire Bir İş İngilizcesi

 

Clubclass Malta Yaz Okuluclubclass-malta-dil-okulu-2

Daha çok genç nesil için hazırlanmış olan Clubclass Malta Yaz Okulu 8-16 yaş arası öğrenci kabul etmektedir. Kamp havasında geçen İngilizce dil eğitimi küçük yaşta bu dili öğrenmek için gelen büyün öğrencilere ciddi olarak faydalar sağlamaktadır. Eğitim ücretlerinin ekonomik seviyelerde ve ülkenin güvenli olması nedeniyle aileler çocuklarını güvenerek bu okullara göndermektedirler. Clubclass Malta Yaz Okulu öğrencileri düzenlenen turlar ve aktivitelerle pratik yaparak dil öğrenme şansına da kavuşabilmektedirler.

 

Clubclass Malta Konaklamaları

Konaklama konusunda bir çok seçenek dil okullarında mevcuttur. Tam yarı pansiyon olarak kalabileceğiniz okul yurtları haricinde Clubclass Malta Konaklamalarına Aile yanına yerleştirilme ve dilinizi aile ortamında öğrenebilme şansı da öğrencilere tanınmaktadır. Clubclass Malta Konaklamalarına ek olarak otel ve lüks süitlerde dâhil edilebilir. Tabiki her üst konaklama tercihinizde Clubclass Malta Konaklamaları fiyatları değişmektedir buda doğal karşılanması gereken bir durum olarak görülmelidir. Yurt konaklamalarınızda yurtların tüm imkânlarından da faydalanabilmeniz mümkündür saunalar, havuzlar ve ücretsiz internet hizmeti tüm öğrenciler için standart olarak verilen hizmetlerin arasındadır.

Okulumuzun Konaklama İmkanları da Şu Şekildedir:

 • Öğrenci Evleri
 • Yurt
 • Aile Yanında Kalma
 • Lüks Apartlarda

 

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları

clubclass-malta-dil-okulu
Ücretlendirme konusunda çok uygun bir profil çizen Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatlarını öğrencilerin iyi ve kaliteli bir eğitim alması için asgari düzeyde tutmayı başarmış ender okullar arasında yer almaktadır. Öğrencileri için en iyisini isteyen Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları 1200 Euro’dan başlayan cazip ücretlendirmelerle öğrencilerine lanse edilmekte ve paket eğitim seçenekleri ile de Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları göz doldurmaktadır. Fiyatlandırmada öğrencinin nabzı sürekli olarak ölçülmekte daha kaliteli ve iyi eğitimin nasıl verilebileceğinin hesapları okul yönetimi tarafından sürekli olarak yapılmaktadır.

 

Clubclass Malta Öğrenci Yorumları

İnsanlar artık diğer insanların yaptıkları yorumlara göre hareket eder hale gelmişlerdir. Bunun başlıca nedeni edinilmiş tecrübeden faydalanmak ve sosyal medya aracılığı ile tanıtılan kaliteli yerlerde yemek yada eğitim almak artık bir trend olarak önümüzde durmaktadır. Clubclass Malta Öğrenci yorumları bu nedeniyle büyük bir önem ve değer taşımaktadır.

 

Clubclass Malta Ekşi

İlk sosyal mecralardan olan Clubclass Malta ekşi sayfalarında bir çok kaliteli ve iyi yorum bulunmaktadır. Ülkenin eğitim kalitesi ve İngilizce seviyesini öven yorumlarda halkın ne kadar misafirperver olduğundan ve ülkede verilen kaliteli dil eğitiminden sürekli olarak Clubclass Malta Ekşi sayfalarında bahsedilmektedir. Verdiği kaliteli ve ekonomik eğitimle göz dolduran Clubclass Malta Dil okulları öğrencilerine kazandırmış olduğu dil eğitimi yanında verdiği ülke kültürü sebebiyle de önemli mihenk taşlarından birisidir. Dil eğitiminin katıksız olarak kaliteli verildiği Malta dil okulları öğrencilerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları düşünülerek en kaliteli ve lüks eğitim öğrenciler için uygun fiyatlarla ayarlanmıştır.

 

ClubClass Malta Forum

clubclass-malta-dil-okulu-1

Diğer öğrencilerin yada tatilcilerin iyi yorumlar yapmaları nedeniyle Clubclass Malta Öğrenci forumları sayesinde bir çok öğrenci bu güzel ülkede dil öğrenmeye ve dillerini ilerletmeye gelmektedirler. Ülkede verilen kaliteli ve ekonomik dil eğitiminin neticesi olarak yer yıl değişik insanlar ülkeye hem tatil hem de eğitim almaya gelmektedirler.

Malta dil okulları ve Clubclass Malta hakkında Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerimizden gerekli uzman yardımı ve desteğini alabilirsiniz.

 

Clubclass Malta Yaz Okulu