AM Malta Dil Okulu

am-malta

1987 yılında kurulan AM Malta Dil Okulu ülkenin en iyi dil eğitim okullarının başında gelmektedir. Almış olduğu bir sürü sertifikasyonun yanında ISO kalitesini de zaman içerisinde bünyesine katarak iş ve eğitim çalışmalarına bir standart getirmiştir. Standardizasyonla birlikte eğitimde yukarıya doğru ciddi bir ivme meydana gelmiş bunun neticesinde Malta’nın en çok tercih edilen dil okullarından biri haline gelmiş olan AM Malta Dil Okulu bu gururu yaşamaktadır.

AM Malta Dil Okulu öğrencilerine verdiği değer ve katkısız eğitim prensibiyle öğrencilerinin her zaman yanında durmakta ve desteklemeye devam etmektedir. Önce öğrenci düsturu okulun en tepesinden en aşağısına kadar verilen eğitimlerle sağlanmış öğrenci ve eğitim kalitesi bu sayede çok daha yüksek seviyelere ulaştırılmıştır. Eğitimde esnekliğin ve öğrencinin bireyselleşmesini hedefleyen yönetim anlayışıyla AM Malta Dil Okulu öğrencilerin özgüvenlerini arttıracak her türlü etkinliği ve çalışmayı da yine çatısı altında kurumsal kimlik bilinciyle göstermeye devam etmektedir. Her öğrencinin özel ve birey olduğunu kabul eden yönetim anlayışı okulun her tarafında izlerini göstermektedir. Dil Eğitiminin yada okulun sadece eğitim için değil aynı zamanda bir kurumsal kültür olduğu öğrencilere her fırsatta gösterilmekte ve kanıtlanmaktadır.

AM Malta Dil Okulu Sahip olduğu değerler ve kaliteden ödün vermeden öğrencileriyle paylaştığı ekonomik eğitimi sayesinde dünyanın bir çok yerinden ve bölgesinden binlerce öğrenciyi her yıl misafir etmekte ve misafir etmeye de devam edecektir. Kurumsal kimlik bilincinin eğitimle buluştuğu noktada yer alan AM Malta Dil Okulu bu yönüyle Malta’daki tüm okullardan farklı bir çizgide ilerlemektedir.

AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

Dil öğrenmenin en güzel yolu konuşan ülkede yaşamaktır. AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları Malta adasında bulunması ve ülkenin eski bir İngiliz kolonisi olması nedeniyle yerel halkın tamamı ana dili gibi İngilizce konuşmakta ülkenin en büyük gelir kaynağı ise turizm gelirleridir. Her Avrupa ülkesinde geçerliliğe sahip ve yetkinliği tüm dünyaca kanıtlanmış eğitim belgelerine sahip olabilirsiniz. AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları bu yönüyle emsallerinden farklı bir çizgi çizmektedir. Öğrenci yararına yapılan her şeyin desteklendiği okullar dil eğitimi için biçilmiş kaftandır. Hayatın her alanında gerekli olan yabancı dil bilmek artık AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları aracılığı ile çok daha kolay ve eğlenceli bir hale gelmiştir. Dil öğrenirken tatil yapmak istiyorsanız doğru tercih AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları olmalıdır.

 

AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları Eğitim Hizmetlerimiz:

 • Genel İngilizce Programları
 • Yoğun Eğitimle İngilizce Programları
 • Kombine İngilizce Programları
 • Mini Grup Eğitim Programları
 • Bireysel İngilizce Programları
 • 50+ İngilizce Eğitim Programları
 • TOEFL, IELTS, BEC, TOLES, WEFT İngilizce Eğitim Programları

 

AM Malta Dil Okulu Fiyatları

am-malta-dil-okulu-18

Çok değişik fiyatlandırma ve seçeneklerle öğrenci çekmeye çalışan AM malta dil okulu fiyatları açısından da öğrenci dostu bir politika izlemekte ve öğrencilere uygun ödeme modelleriyle kaliteli dil eğitimi verilebilmektedir. 1500 Euro’dan başlayan güzel rakamlarla öğrenciler para düşünmeden sadece eğitimlerine odaklanarak en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla AM malta dil okulu fiyatlarıyla gerçeğe dönüştürebilmektedirler. Öğrencisini düşünen AM malta dil okulu fiyatları en uygun şartlarla eğitim vermekte ve bunun meyvelerini sürekli olarak iyi yorumlarla taçlandırmaktadır.

 

AM Malta Dil Okulu Konaklamaları

Bir çok değişik konaklama çeşidi ve yeterliliği bulunan AM Malta Dil okulu konaklamaları bakımından da rakiplerinden önde olduğunu her anlamda göstermektedir. Özel seçilmiş ailelerin yanına yerleştirilmiş gençler dili en iyi hayat içinde öğrenerek sürekli pratik yapmaktadır. AM Malta Dil okulu konaklamaları okul yurtları ve kalitesiyle dikkat çekmekte öğrenciler isterlerse paket olarak ayrı ayrı alabilecekleri AM Malta Dil okulu konaklamaları hizmetini parçalara ayırarak farklı şekillerde pansiyon yada otel yada özel süit gibi odalarda gelirlerine uygun şekilde planlayıp kalabilmektedirler.

AM Malta Dil okulu konaklamaları:

 • Aile Ortamında Konaklama
 • Paylaşımlı Daireler ve Apartlar
 • Kendin Pişir Kendin Ye Apartlar
 • Seçkin Seçilmiş Oteller 3,4,5 yıldızlı konaklama

 

 

AM Malta Dil Okulu Yorumları

am-malta-18

Günümüzün en faydalı icatlarından biri olan ve tutkumuz olan internet AM malta dil okulu yorumları ile de dikkat çekici bir mecra haline gelmiştir. Öğrencilerin pozitif AM malta dil okulu yorumları sayesine bir çok öğrenci okula kazandırılmış kaliteli ve ekonomik eğitimin tüm imkânları AM malta dil okulu yorumları tarafından zorlanmaya devam etmektedir. Kazandığı tecrübeleri eğitim sistemine yansıtmaya devam eden okulumuz her öğrenciyi dil eğitimi için davet etmektedir.

 

AM Malta Dil Okulu Forum

Paylaşım yapmanın ve AM malta dil okulu forum hakkında daha fazla bilgi edinmenin yolu ise AM malta dil okulu forum sayfalarımızdan geçmektedir. Uzman moderatörler tarafından hazırlanan sayfamızda AM malta dil okulu forum hakkında her türlü bilgiye ve yeniliğe yer verilmekte öğrenciler kendi aralarında konuşarak AM malta dil okulu forum sayfalarında düşüncelerini özgürce ifade ederek AM malta dil okulu forum bırakabilmektedirler. Öğrenci ve öğrenci dostu olan AM malta dil okulu forum eğitimin kaliteyle buluştuğu ve daima ileriye götürüldüğü eğitim kurumları olarak dünyada yerini almış seçkin eğitim kurumlarından bir tanesidir.

 

AM Malta Dil Okulu Ekşi

am-malta-dil-okulu-eksi

AM malta dil okulu ekşi sayfalarında okullarımız hakkında bir çok olumlu yada olumsuz yorum bulunmaktadır. Olumsuz yorumları düzeltmek ve doğrusunu anlatmak da tabiki biz eğitimci ve eğitim danışmanlarına düşmektedir. Olumlu yorumların çoğunlukta olduğu AM malta dil okulu ekşi sayfalarında okullar hakkında bir çok bilgiye ve imkana sahip olabilirsiniz. Eğitim hayatınızın bir tatil kıvamında geçmesini istiyorsanız mutlaka değişik kaynaklardan bilgiler edinmeli ve AM malta dil okulu ekşi sayfalarımızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

AM malta dil okulu ve Malta Dil Eğitimi konusunda Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri tüm soru ve sorularınızı uzman personelimiz ile cevaplamaya devam etmektedir. Uzman eğitim danışmanlarımız okullar ve daha fazlası için yapmış oldukları çalışmalarla sizin de doğru bir AM malta dil okulu tercihi yapmanızı sağlamak için her türlü çalışmayı ve özveriyi göstermektedir.

 

 

Am Malta Yaz Okulu