Malta Yaz Okulu

malta-yaz-okullari

Malta dil eğitimi bakımından bir eğitim cenneti dersek yalan söylemiş olmayız. Ülkede verilen kaliteli eğitim ve ülke çapına yayılmış onlarca Malta yaz okulu sayesinde kaliteli dil eğitimi uygun fiyatlarla ve dolu dolu içeriği ile göz doldurmaktadır. Malta yaz okulu dünyanın tüm ülkelerinden uyguladığı fiyat politikalarıyla öğrencileri kendisine çekmektedir. Bir turizm ülkesi olan Malta değişik bitki örtüsü insanları ve doğal güzellikleriyle tam bir tatil cennetidir. Ülkenin turizm konusunda iyi olması kültürel değişimin diğer ülkelerden daha fazla olmasına sebebiyet vermektedir.

Malta yaz okulu tecrübesini yaşayarak kaliteli ve malta yaz okulunda uygun fiyatlarla eğitim almak mümkün olabilmektedir. Ülkede uygulanan eğitim sistemi eski koloni geleneklerine uygun olarak sürekli revize edilerek öğrencilerin maksimum fayda ile malta yaz okulu ve dil eğitimi belgelerini almaları hedeflenmektedir. Malta yaz okulu için her öğrenci birer referans olarak görülmekte ve öğrencilere bu şekilde yaklaşılmaktadır. Malta yaz okulu her olumlu tepkinin onlarca kişiyi getireceği ve her olumsuz tepkinin ise yüzlerce kişiyi kaçıracağını iyi hesap etmiş olan Malta yaz okulları öğrencilerin gereksinimlerini en üst seviyede tutmaktadır.

Malta yaz okulu öğrencilere sundukları spesifik ve kaliteli eğitimler neticesinde öğrenciler İngilizce dilini iyi kavrayarak okullarından ayrılmaktadır. Malta’nın turizm cenneti olması nedeniyle İngilizce eğitimin alınması gereken Malta yaz okulu olanakları neticesinde öğrenciler İngilizce dili alanında sürekli pratik yapmanın keyfini sürebilirler ve yeni arkadaşlıklara bu sayede kolayca ulaşabilirler.

Malta yaz okulu öğrenciler için maksimum fayda gözetilerek verilen eğitimlerle öğrencilerin kişisel gelişimleri de desteklenmektedir. Malta dil konusunda olduğu kadar turizm ve tatil konusunda da Avrupa’nın en iyi olanaklarına sahiptir. Malta yaz okulu eğitim kaliteleri ve düzeyleri birbirinden farklı olan bu dil okullarında en düşük seviyeden en yüksek seviyeye kadar bir çok dilde eğitim verilmektedir. Malta yaz okuluna her ülkeden dil eğitimi almak isteyen kişiler İngilizce eğitimi için Malta’yı tercih etmektedir. Malta yaz okulu konusunda yeterlilik sahibi ve işini bilen eğitimcilerle siz öğrencilere dil konusunda her türlü bilgiyi verirler.

İngiltere’de yada Amerika’da dil eğitimi görmenin çok pahalı olduğu düşünüldüğünde ülkemizde dil eğitimi almak isteyen kişilerin ilk tercihi Malta dil yaz okulları olmaktadır. Malta’nın uzun yıllar İngiliz kolonisi olarak kalması nedeniyle halkın büyük çoğunluğunun İngilizce bilmekte ve konuşmaktadır. Malta yaz okulu öğrenim gören öğrencilerimiz her şekilde ülkede pratik şansı bulmaktadır. Malta yaz okulu eğitim kaliteleri ve düzeyleri birbirinden farklı olan bu dil okullarında en düşük seviyeden en yüksek seviyeye kadar bir çok dilde eğitim verilmektedir. Malta yaz okulu her türlü öğrenciyi destekleyici faaliyet için Malta yaz okulu değişik aktivitelerle öğrencililerinin dil kalitesini arttırmak için çalışmalar sürdürmektedir.

Anadolu eğitim danışmanlık ofisleri Malta Malta yaz okulu ve dil eğitimi konusunda uzman öğrenci ilişkileri personeliyle sizlere bu güzel ülkede dil eğitimi ve dil okulları konusunda her türlü bilgiyi vermektedir. Malta yaz okulu için hazırlanan Türkçe materyaller sayesinde bu ülkede eğitim en ince detaylarına kadar anlatılmaktadır.

İtalya’nın güneyinde yer alan ve bir ada devleti olan Malta İngilizce konusunda gelişmiş okullara sahiptir. İngilizce öğrenme ve dillerini geliştirmek isteyen kişiler için ideal ortamlar sunmaktadır. Malta bir eğitim cenneti olarak tarif edilebilir.

Malta yaz okulu programları Haziran ve Eylül dönemlerinde 8-12 yaş grubu / 12-14 yaş grubu / 13-17 yaş grubu ve 17 yaş üstünde olan yaş gruplarından oluşturulmaktadır. Değişik ülkelerden gelen farklı ülke öğrencilerine İngilizcenin eğlenceli olarak öğrenilebileceği eğitim sonrası ve akşam aktiviteleri ile öğrencilere gösterilmektedir.

Malta yaz okulu gruplarımız aynı yaş gruplarına ayrılarak eğitim hizmeti verilmektedir. Bireysel katılım kabul edildiği gibi Malta Yaz okulu grup katılımları da kabul etmektedir.

 

13-17 Yaş Malta Yaz Okulu Grup Eğitimleri

malta-yaz-okulu-13-17-yas

Malta yaz okulu gruplarımız 13-17 yaş gruplarında olup eğitimin ilk gününde mini bir sınava tabi tutularak İngilizce seviyelerinin tespit edilerek doğru sınıflara yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Malta yaz okulunda öğrenciler kendi seviyelerine ait konuşma dinleme okuma yazma pratiklerini en iyi eğitimcilerimizden alabilmektedirler.

Malta yaz okulu eğitim sınıflarında eğitimin maksimum seviyede olabilmesi sağlanmakta ve İngilizce dil pratiğinizin üst seviyelere çıkartılması hedeflenmektedir. Malta yaz okulu eğitim görülen süre içerisinde ders süreleri öğrenciyi sıkmamak için 45 dakika olarak belirlenmiştir. Malta yaz okulunda öğrenci gelişimi için kurslar haftada 20 ders olarak planlanmaktadır. Malta yaz okulu karma sınıflarda verilen eğitimlerle öğrencilerin etkileşimi sağlanmaktadır.

 

4 Yıldızlı Coastline Hotel Konaklama Hizmeti (13-17 Yaş)

ESE Malta Yaz Okulu Junior Konaklama için Coastline Hotel ile anlaşmış 13-17 yaş gençlerimiz 4 yıldızlı bu otelde misafir edilmektedir. Malta yaz okulu Otellerde konaklama 3-4 kişilik odalarda yapılmakta ve otel konaklama tam pansiyon olarak ücretlendirilmektedir. Tam pansiyonun içine sabah kahvaltısı paket öğle yemeği ve akşam yemeği dahildir.

Junior konaklama hizmetlerimizde EC malta yaz okulu ve ESE malta yaz okulu çalışanları 7/24 otellerde bulunmakta karşılaşılabilecek terslikleri bertaraf etmek için otelde öğrencilerle beraber kalmaktadırlar. Grup liderleri tarafından hava alanında karşılanan öğrencilerimiz Malta’dan ayrılıncaya kadar gözlemci öğretmenlerimiz tarafından nezaret edilmektedir. EC malta yaz okulu ve ESE Malta Yaz okulu öğrencilerimiz kahvaltı ve akşam yemeklerini otelde yerken öğle yemeklerimiz paketler halinde öğrencilerimize verilmektedir. Malta yaz okulunda her türlü aktivite için yol ve ulaşım okullar tarafından karşılanmaktadır.

 

12-14 Yaş Malta Yaz Okulu Grup Eğitimleri

malta-yaz-okulu-grup-egitimleri

Bu güzel ülkede İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için ESE malta yaz okulu 12-14 yaş kurları düzenlemektedir. San Gwann tesislerinde 12-14 yaş öğrencilerimiz İngilizce eğitimlerini almaktadırlar. ESE Malta yaz okulumuz 12-14 yaş öğrencilerimiz için başlangıç orta ve ileri seviyelerde eğitim vermektedir. Malta yaz okulu haftalık 20 ders saati olarak planlanmış olan eğitimlerde bir ders süresi 45 dakika olarak limitlenmiştir. Malta yaz okulu en fazla 15 kişilik sınıflardan oluşan kurlarımız öğrencilerimizin konuşma dinleme yazma ve okuma becerilerini geliştirmektedir.

 

Kolej Kamp Konaklama Hizmeti (12-14 Yaş Gurubu)

ESE Malta yaz okulu öğrencilerimiz olan 12-14 yaş gruplarımız San Gwann eğitim koleji içerisinde okulun eğitim tesislerinde eğitim almaktadırlar. Okula 10 dakika uzaklıkta bulunan ESE Malta Yaz Okulunun ana tesis binası bulunmaktadır. Malta yaz okulunda konaklama yapılacak odalarımız geniş ve rahat 3-5 ranza bulunmaktadır. 6-10 öğrenci barındırabilen konaklama hizmetimizde televizyon oturma alanı eşya dolabı ve çalışma masası bulunmaktadır.

Malta Yaz Okulu ve daha fazlası için Malta Yaz Okulu Temsilciliği Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ofislerimiz her türlü bilgiyi vermek için sizleri desteklemektedir.

 

 1. Linguatime Malta Yaz Okulu
 2. Link Malta Yaz Okulu
 3. İnlingua Malta Yaz Okulu
 4. Lal İels Malta Yaz Okulu
 5. NSTS Malta Yaz Okulu
 6. GV Malta Yaz Okulu
 7. ESE Malta Yaz Okulu
 8. EC Malta Yaz Okulu
 9. Sprachcaffe Malta Yaz Okulu
 10. Clubclass Malta Yaz Okulu
 11. Chamber College Malta Yaz Okulu
 12. Am Malta Yaz Okulu