Malta Dil Okulları Türkiye İletişim

malta-dil-okullari-turkiye-iletisim

Malta Dil Okulları iletişim merkezleri Malta Dil Okulları Türkiye Temsilciliği Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde artık her yerde !

Dünya üzerindeki mesafelerin artık ne denli kısa olduğunu gördükçe insan dünyanın küçüldüğüne karar vermiş ve adına küreselleşen dünya adını vermiştir.

Artık 1-2 saatte bir ülkeden bir ülkeye hızlı bir şekilde internet sayesinde gidebilmek mümkün olabilmektedir. Sayısal iletişim de bu yönde gelişmiş ve haftalar aylar süren iletişim trafiği kendini adeta ışık hızında bir iletişim şekliyle değiştirmiştir. Malta Dil Okulları İletişim orada bulunmanızı gerektirmez ya da Malta’ya gitmenizi gerektirmez.

Malta Dil Okulları İletişim için ofislerimiz her daim sizlerin hizmetindedir. O ülkede bulunmanıza gerek kalmadan yada Maltaca bilmeniz gerekmeden sorularınız hedefinde en doğru ve güncel bilgiye Türkiye çapına yayılmış Malta dil okulları kayıt bürolarımızdan erişebilirsiniz. Malta Dil Okulları İletişim hizmetlerini Anadolu Eğitim ve Danışmanlık ofislerinde sizin yerinize o ülkeyle iletişim kuran ve o ülkenin şartlarını bilen nitelikli öğrenci danışmanlarımız çalışmaktadır.

Malta değişik İngilizce seviyelerinde hizmet veren okullarda öğrenciler İngilizce dilinin yanında ülkede oldukları süre zarfı içerisinde Maltacayı da öğrenme şansını yakalamış olacaklardır. Malta Dil Okulları İletişim Malta Dil Okulları tatil tarafıyla da öğrencilere hem tatil yapma hem de dil öğrenme şansı sağlamaktadır. Size ayırılmış yurtlar yerine aile yanlarına da yerleştirilmenizi talep edebilirsiniz. Malta dil okullarında eğitim isteyen öğrenciler part time işlere girerek dillerini geliştirebilirler Malta kültürünü çok daha yakından tanıma şansına sahip olabilir.

İtalya’nın hemen ucunda bulunan ada devleti olan Malta köklü bir tarihe sahiptir. Malta Roma, Napolyon Fransa’sı ve İngiltere tarafından uzun süreler zarfında idare edilmiştir. Çağlar boyu büyük savaşlara sahne olan ve savunması gerçekten zor olan Malta Osmanlı İmparatorluğu tarafından kuşatıldıysa da ele geçirilememiştir. Yumuşak geçen kış ayları ve sıcak geçen yaz ayları sayesinde her mevsim Malta Dil Okullarına öğrenci ve turist ağırlayabilmektedir. Kışın en düşük sıcaklık 14 derece yazın ise en yüksek sıcaklık 32-35 derece arasında seyretmektedir. Nüfusunun azlığı sebebiyle Malta ekonomik sıkıntıları olmayan bir ülkedir.

Ülkede bir çok Malta dil okulları mevcuttur bu malta dil okullarında en modern tekniklerle öğrencilere İngilizce esas dil olmak üzere bir çok dilde eğitim verilmektedir. Ülkenin resmi dilleri Maltaca ve İngilizce olarak gösterilebilir. Ülke İngiliz kolonisi olarak uzun yıllar imparatorluğun bir parçası olmuştur. Yerel halk olan Maltalıların bir çoğu İngilizce dilini turizm nedeniyle bilmekte ve konuşmaktadır. Malta’nın turizm gelirlerinin çoğu turizm kaynaklı olduğundan ülkede İngilizce bilen kişi oranı çok yüksektir. Bir çok ülkeden gelen eğitimli genç dillerini geliştirmek ve daha ileri seviyede dil eğitimi almak için Malta Dil Okullarını tercih etmektedir.

Malta Dil Okulları İletişimi ve bilgileri hakkında Malta Dil Okulları Kayıt Merkezi Anadolu eğitim danışmanlık hizmetlerinin Türkiye çapına yayılmış onlarca ofisinden uzman eğitimciler tarafından en güncel ve doğru bilgi aday öğrencilere verilmektedir. Malta Dil okulları uzman eğitim danışmanlarımız her türlü sorunuzu cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

ANADOLU-PNG

Malta Dil Okulları Türkiye İletişim Ofisleri

Malta Dil Okulları Ankara
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti.
Prof.Muammer Aksoy Cad. (2.Cad.) 4/1 Bahçelievler / ANKARA
Tel: 0 312 215 22 02 (Pbx) Gsm: 0 507 340 2 929
E.mail: info@ayed.com.tr web. www.ayed.com.tr
Malta Dil Okulları Bursa
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Tel: 0 224 224 09 09 Gsm: 0 546 279 00 34
Fevzi Çakmak Cad.( Fomara Cad. Emniyet Müd.Yanı )
Fatih Apt.No:57 Kat.1 Daire 2 Osmangazi / BURSA
Malta Dil Okulları Mersin
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Tel: 0 324 231 44 00  (pbx) Gsm : 0 543 238 44 00
Camii Şerif Mah. Hastane Cad. Nizam İşhanı 5219 Sok.
Kat.1 Daire 3  Akdeniz / MERSİN
Malta Dil Okulları Adana
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Tel: 0 322 363 25 25  Gsm : 0 544 363 25 25
Kayalıbağ Mah. Atatürk Cad. (İnönü Parkı Yanı ) Özel Sancak İş Merkezi
Kat.1 No:104  Seyhan / ADANA
Malta Dil Okulları Gaziantep
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Tel: 0 342 215 33 23 – Gsm : 0 544 215 33 23
İncilipınar Mah. Prof. Muammer Aksoy Bulvarı
Prestij İşmerkezi Kat.1 Daire 1 ( Eski YKM binası Karşısı )
Şehitkamil / GAZİANTEP