NSTS Malta Dil Okulları

nsts-malta

Ülkenin ilk dil okuludur kuruluş tarihi 1963’lü yıllara kadar dayanmakta olan okul bir çok yeniliği ve gelişmeyi de yine 1963’ten beri ülke ve bölge halkıyla paylaşmaya devam etmektedir. Uluslar arası standartlarda eğitim veren NSTS Malta Dil Okulları her türlü öğrenci ihtiyacının 45 yıllık tecrübe ile uygulandığı ve öğrencilerine kaliteli eğitim veren güzide eğitim kurumlarından biridir. İlke ve değişimlerini sürekli olarak öğrenci lehinde kullanması nedeniyle 1963 yılından beri çok yol kat etmiş İngilizce eğitim veren okulların birlikteliğini sağlamak için 1989 yılından FELTON isimli organizasyonu hayata geçirmiştir.

Öğrenim hayatına kazandırdıkları ve ilkleriyle öğrencilerin en çok tercih ettikleri okullardan biri haline gelmiş olan NSTS Malta Dil Okulları bu yönüyle takdir toplamaktadır. Eğitim ve öğretimin sadelikle ve bilgelikle öğrencilere kazandırıldığı okullar 45 yılın verdiği tüm imkanları öğrenci gelişimi için kullanmakta öğrencilerine verdiği eşit eğitim ilkesiyle binlerce öğrenciyi her yıl kendisine adeta bir mıknatıs edasıyla çekmektedir.

Okul içerisinde ve çevresinde öğrencilerin her türlü konforu ve rahatı düşünülmüş boş zamanlarını geçirebilecekleri fitness salonları, yüzme havuzları ve saunalarla öğrencilerin eğitim stresinden arınarak güne dinç devam etmeleri her şekilde sağlanmıştır. Ücretsiz kablosuz internet hizmeti okul içerisinde ve okul yurtlarında sürekli yenilerek ve güçlendirilerek devam ettirilmekte öğrencilerin eğitim alanındaki yenilikleri öğrenmeleri sürekli desteklenmektedir. Güzel Siena sahiline 10-15 dakika mesafede bulunan okulda öğrenciler eğitim sonrası streslerini serin Akdeniz sularıyla buluşturarak hem pratik yapma hem de eğlenme şansı yakalamaktadırlar.

 

NSTS Malta Dil Kursu

nsts-malta-dil-okulu-5

Sadece eğitim görülen bir dil okulundan ziyade NSTS Malta Dil Kursu bir yaşam tarzı ve parçası olarak öğrencilerine her türlü olanağı ve imkanı sağlamayı sürekli olarak borç bilmekte ve öğrenci gelişimleri sürekli olarak yeni metotlarla desteklenemeye devam etmektedir. NSTS Malta Dil Kursu bu yönüyle 45 yılın verdiği tecrübeyi de katarak rakiplerinden daha üstün ve hızlı bir şekilde İngilizce eğitimi öğrencileriyle buluşturmaktadır. NSTS Malta Dil Kursu eşit eğitim fırsatları ile öğrencilerini eğitim sonunda da yalnız bırakmamakta etüt sınıflarıyla öğrencilerin eksiklerini ve kaçırdıkları konuları tekrar etme şansı verilmektedir. Eğitimin bir kültür olarak yaşandığı NSTS Malta Dil Kursu öğrenim görülmesi gereken okulların başında gelmektedir.

 

NSTS Malta İngilizce Kursları

nsts-malta-dil-okulu-kurslari

İngilizce dilinin sürekli olarak konuşulduğu bir toprak parçası hayal edin ve her gün pratik yaparak dilinizi geliştirdiğinizi düşünün. NSTS Malta İngilizce Kursları tam yerine ve tam eğitim kalitesiyle öğrencilerine ekonomik eğitimin yanında kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Eğitim kalitesinin sürekli yeni metotlarla desteklendiği NSTS Malta İngilizce Kursları öğrencilerin bireysel gelişimleri ve özgüvenleri de dikkate alınarak dikkatle ve hassasiyetle hazırlanmış dersleriyle öğrencilerin beğenisini kazanamaya devam etmektedir. NSTS Malta İngilizce Kurslarını tercih eden binlerce öğrencinin aslında 45 yıllık dil tecrübesini de hayatlarına kattıklarını bilmeleri ayrı bir kıvanç vesilesi olmaktadır. Eğitimin sadece öğret geç mantığından ibaret olmadığını bilen okul yönetimleri öğrencilerini eğitim ve değişik aktivitelerle sürekli desteklemektedir.

Eğitim Kurlarımız Şu Şekilde Sıralanabilir:

 • Genel İngilizce Eğitimi
 • Yoğun İngilizce Eğitimi
 • İş İngilizcesine Giriş Eğitimi
 • Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi Eğitimi
 • Birebir yetişkin dil eğitimi
 • Bireysel Kurlar
 • Sınava Hazırlık Kurları
 • ESOL ve CELTA Kurları
 • TOEFL Eğitim Kurları
 • Öğretmenler İçin Kurlar
 • Yaz Tatili Kurları

 

NSTS Malta Konaklama

İmkanların ve hizmetlerin öğrenci lehine işlediği NSTS Malta Konaklama şekilleri ve farklılıklarıyla dikkat çeken güzel okullardır. Seçilmiş özel ailelerin yanında dil eğitiminizi ve pratiğinizi geliştirmenize olanak sağlayan NSTS Malta Konaklama hizmetleri bunun dışında okul yurtları pansiyonlar oteller ve hostellerle de hizmet vermeye ve öğrencilerin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Öğrencinin birinci planda tutulduğu hizmetler hiçbir şart ve koşul içermeden öğrencilerin en mümkün olabildiğince eğitim almasını hedeflemekte NSTS Malta Konaklama şartları da buna uygun hale getirilerek öğrenci eğitimi ve gelişimi desteklenmektedir.

Konaklama Hizmetlerimiz Şunlardır:

 • NSTS Malta Aile Yanında İkamet
 • NSTS Malta Rezidans Olarak İkamet
 • NSTS Malta Otelde İkamet

 

 

NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları

nsts-malta-dil-okulu-fiyatlari

Fiyatlar konusunda da cömert ve öğrencinin ne istediğini bilen NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları öğrencilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda sürekli olarak revize edilmekte eğitimler paket hale getirilerek daha ekonomik eğitimin öğrencilere verilmesi sağlanmaktadır. NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları emsallerinden daha ekonomik olması nedeniyle binlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Öğrencilerin en çok aradığı iki özelliği barından NSTS Malta Dil Okulu kalite ve ekonomik şartlardan taviz vermeden öğrencilerine mümkün olan en iyi eğitimi vermeyi görev ve ilke haline getirmiş saygın eğitim kurumlarıdır. NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları da bunun göstergesi olarak tüm öğrencilerin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

 

NSTS Malta Yaz Okulu

nsts-malta-yaz-okulu

Minik ve genç öğrenciler için hazırlanan NSTS Malta Yaz Okulu programları genç öğrencilerin daha yeni başlayan belleklerine taze İngilizce pompalayarak eğitimin çekirdekten gelmesi gerektiğini bilen eğitim programları olarak göze çarpmaktadır. NSTS Malta Yaz Okulu programları her yaş ve seviyeden öğrenciyi kabul etmekte öğrencilerin eğitimleri sürekli eğlenceli hale getirilerek minik öğrencilerin İngilizce dilini daha iyi kanıksaması ve sürekli pratik yaparak daha iyi öğrenmesi hedeflenmektedir. Eğitimin eğlenceyle buluştuğu noktada minik ve genç öğrencilerimiz dilleri daha iyi kavramakta çekirdekten gelen bu özelliklerini ileriki yaşlarında faydalı işlere dönüştürebilmektedirler.

 

NSTS Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

nsts-malta-dil-okulu-ogrenci-yorumlari

Günümüzün en faydalı icatlarından biri olan ve tutkumuz olan internet NSTS Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları ile de dikkat çekici bir mecra haline gelmiştir. Öğrencilerin pozitif NSTS Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları sayesine bir çok öğrenci okula kazandırılmış kaliteli ve ekonomik eğitimin tüm imkânları NSTS Malta Dil Okulu tarafından zorlanmaya devam etmektedir. Kazandığı tecrübeleri eğitim sistemine yansıtmaya devam eden okulumuz her öğrenciyi dil eğitimi için davet etmektedir.

NSTS Malta Dil Okulu ve Malta Dil Eğitimi konularında Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri uzman öğrenci danışmanları ile sürekli olarak güncel bilgileri ve materyalleri öğrencilerimiz ile paylaşmaya devam etmektedir.

 

NSTS Malta Yaz Okulu

NSTS Malta Dil Okulu Ekşi ve Forum