Linguatime Malta Yaz Okulu

linguatime-malta-2

Linguatime Malta Yaz Okulu

Profesyonel dil eğitimi veren Linguatime Malta Yaz Okulu profesyonellikten ödün vermeden en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarıyla öğrencileriyle buluşturmaktadır. Linguatime Malta Yaz Okulu 12 yıldan fazla deneyimi olan FELTOM’a kayıtlı seçkin eğitim kurumlarından biridir.

Linguatime Malta Yaz Okulu genç öğrencilerine eğitim vermek amacıyla uzun yıllardır yaz okulları düzenlemektedir. Şimdiye kadar binlerce öğrenci mezun etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Linguatime Malta Yaz Okulu uzman eğitimcileri ve eğitim sistemiyle İngilizce dilinin en iyi şekilde öğrenilmesi için değişik metotlar geliştirmiş ve bu metotları titizlikle uygulamaya devam etmektedir.

Linguatime Malta Yaz Okulu okullarda verilen imkanlar neticesinde her ülkeden öğrencileri ağırlamakta ve kaliteli dil eğitimi vermektedir. Geleceğin dil eğitiminden geçtiğinin farkında olan Linguatime Malta Yaz Okulu öğrenci merkezli politikalarıyla takdir toplamaya devam etmektedir.

Linguatime Malta Yaz Okulu İmkanları:

 • Klimalı güzel sınıfları
 • Açık havada bahçe keyfi
 • Kablolu tv ile tüm dünya yayınlarını izleyebilme
 • Güler yüzlü ve cana yakın personel
 • 7/24 canlı acil destek hattı
 • 7/24 hava alanı transfer hizmetleri
 • Ücretsiz kablosuz internet ve internet kafe

Linguatime Malta Yaz Okulu Aktiviteleri:

 • Şehir turları
 • Mangal partileri
 • Müzik ve Eğlenceler
 • Plaj Eğlenceleri

 

Linguatime Malta Yaz Okulu Kursları

linguatime-malta-dil-okulu-bilgi

 • Linguatime Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Genel İngilizce Programları
 • Linguatime Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Yoğun İngilizce Eğitim Programları
 • Linguatime Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Özel Bire Bir İngilizce Eğitim Programları

Linguatime Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? İngilizce eğitimine sıfırdan başlayan gençlerimiz için Linguatime Malta Yaz Okulu tarafından geliştirilmiş dil eğitim programlarıdır. Uzman eğitim personelimiz tarafından verilmektedir. Ağırlıklı olarak durduğumuz okunlar konuşma ve anlama becerilerinin arttırılmasıdır.

Linguatime Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Dil bilen gençlerimizin dillerini daha ileri seviyelere taşıyabilmeleri için Linguatime Malta Yaz Okulu tarafından özel hazırlanmış eğitim programlarıdır. Eğitimlerde ileri konuşma ve anlama teknikleri öğretilmektedir.

Linguatime Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? İngilizce bilip dil hatalarını çok yaşayan ve düzeltmek isteyen öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz eğitim programıdır. Linguatime Malta Yaz Okulu uzman eğitimcileri dil konusundaki hatalarını düzeltmeleri konusunda öğrencilere her türlü destek ve yardımda bulunmaktadırlar.

 

Genel Hatlarıyla Linguatime Malta Yaz Okulu

linguatime-malta-7

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve güler yüzlü personeliyle Linguatime Malta Yaz Okulu öğrencilerin favorisi durumundadır. Bir çok ülkeden genç öğrenciler İngilizce eğitimleri için Linguatime Malta Yaz Okulunu tercih etmektedir. Üstün eğitim anlayışı ve ekonomik fiyatları Linguatime Malta Yaz Okulunun seçilmesinde başlıca etkenlerden biridir. Öğrencilerin el üstünde tutulduğu okullarda her şart ve koşul öğrenci için hazırlamakta ve öğrencilerin memnuniyeti en başa konmaktadır.

Neden Linguatime Malta Yaz Okulu ?

Eğitim öğretimde 12 yılı deviren Linguatime Malta Yaz Okulu FELTOM’a kayıtlıdır. 20 kişilik dersliklerde eğitim vermektedir. Çeşitli konaklama ve eğlence seçenekleri Linguatime Malta Yaz Okulunda mevcuttur. Güler yüzlü ve deneyimli eğitimcileri öğrencilerini her konuda desteklemektedir. 7 gün 24 saat acil yardım hattı sayesinde öğrenciler başları sıkıştığında okullarından yardım alabilmektedirler. Bir çok aktivite ve faaliyetin ücretsiz olarak öğrencilerle buluşturulduğu Linguatime Malta Yaz Okulu bu yönüyle rakiplerinden çok daha etkin ve farklı bir çizgide ilerlemektedir.

 

Linguatime Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

Öğrencilerin kişisel gelişimlerini ve dil konusundaki özgüvenlerini kazandırmaya yönelik her türlü çalışma okul çatısı altında verilmektedir. Öğrencilerine kazandırdığı değerler zincirinde kişisel gelişimin arttırılması ve geliştirilmesi yönünde bir çok etkinlik ve aktivite öğrencilerle sürekli olarak paylaşılmaktadır. Öğrencilere değer veren anlayışı öğrencilerinde okullarına değer vermesine dolayısıyla eğitimin daha ileri noktalara gitmesine yardımcı olmaktadır. Öğrenci kazanımlarına önem veren Linguatime Malta Yaz Okulu öğrenci istekleri konusunda uzman eğitim danışmanları ile öğrenci arasında sürekli köprüler kurarak öğrenci ihtiyaçlarını sürekli olarak takip etmektedir.

 

Linguatime Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

linguatime-malta-3

Öğrencileriyle dost ilişkiler sürdüren Linguatime Malta Yaz Okulu bu dost tavrını eğitim ücretlerine de yansıtmıştır. Öğrenci için her türlü gelişimin sağlandığı Linguatime Malta Yaz Okulu 1000 Euro’dan başlayan uygun fiyat ve paket seçenekleriyle öğrencilerine limitsiz ve şartsız eşit eğitim kalitesi vermektedir. Fiyatlarının uygun ve ekonomik seviyelerde olması her türlü öğrencinin Linguatime Malta Yaz Okulunu tercih etmesine vesile olmaktadır.

 

Linguatime Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

linguatime-malta

Konaklama konusunda bir çok alternatife sahip olan Linguatime Malta Yaz Okulu bu alternatifleri giderek genişletmekte öğrencilerin seçim çeşitliliğini arttırma yönünde her türlü çabayı göstermektedir. Öğrenci dostu olan eğitimcileriyle ve konaklama olanaklarıyla tercih edilen dil okulları arasında yer almıştır. İyi bir eğitimin aynı zamanda iyi bir konaklamadan geçtiğini bilen Linguatime Malta Yaz Okulu bu konuda her türlü girişimi ve çabayı göstermektedir.

Linguatime Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri
 • Mutfaklı Barınma Hizmetleri
 • Tek Odalı Apartman Dairesi
 • Apartman Daireler
 • 3 ve 4 yıldızlı oteller

Linguatime Malta Yaz Okulu Tam Pansiyon Konaklama : Herşey dahil olarak verilen konaklamada öğrencilerin bütün ihtiyaçları Linguatime Malta Yaz Okulu tarafından karşılanmaktadır. Yurt olanakları içinde öğrenciler tüm sosyal imkanlara ve haklara sahip olmaktadırlar. Tam pansiyon konaklamada özellikle yemekhanelerde 7/24 yemek bulundurulmaktadır. Öğrenciler diledikleri saatlerde gidip yemek yiyebilmektedir. Yurt odaları bir iki yada üç kişilik değişik şekillerde ve standartlarda öğrencinin beğenisine sunulmuştur. Odalar içinde her türlü imkan bulunmaktadır.

Linguatime Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz.