ESE Malta Dil Okulu

ese-malta

ESE malta dil okulu öğretmenleri öğrencileriyle kurdukları samimi diyalogları ve dostça yaklaşımları nedeniyle daha kaliteli eğitimi vermeyi vaat etmektedirler. Ülkenin en güzel şehirlerinden biri olan Valetta’da yer alan ESE Malta Dil Okulu tarihçe bakımından ülkenin ilk okullarından biri sayılabilir öğrenciye verdiği değer ve öğrenim kalitesinin sürekli olarak arttırılması konusunda attığı adımlarla tutarlı ve düzgün bir çizgide hareket etmektedir. Öğrencilerin her türlü ihtiyaçları ve istedikleri şeyler hemen karşılanmakta öğrenci memnuniyeti üst sınıflarda tutulmaktadır.

Öğrenci dostu yaklaşımı ve hızlı İngilizce öğreten eğitim sistemini geliştirmiş olan ESE Malta Dil Okulları öğrencilerin en hızlı şekilde İngilizce öğrenmesini hedeflemektedir. Farklı kültürlerden ve dillerden bir çok öğrenciyi sınıflarında toplamayı başarmış olan ESE Malta Dil Okulları öğrencilerin her türlü teorik ve pratik gelişimi için elinden geleni yapmaktadır. Ülkenin eski bir İngiliz kolonisi olması nedeniyle halk doğal olarak İngilizce dilini benimsemiş ve günlük hayatlarında düzenli olarak kullanmaya devam etmektedir. Ülkenin en büyük geliri turizmdir. Turizm yanında diğer ikinci büyük gelir kaynağı ise hem kültürün yayılmasında hem de eğitimiyle ESE Malta Dil Okulları olarak sayılabilmektedir. Faklı bir eğitim kültürü ve anlayışının benimsendiği ESE Malta Dil Okulları farkındalığının fark edilmesi sayesinde Avrupa’daki bir çok saygın üniversite tarafından verdiği dil eğitimi takdirle karşılanmakta ve öğrenciler bu okullara yönlendirilmektedir.

 

ESE Malta İngilizce Dil Kursları

ese-malta-dil-okulu-3

Eski bir deyiş vardır “Taş Yerinde Ağırdır” yada “Demir Tavında Dövülür” atasözümüz tam olarak ESE Malta İngilizce Dil Kurslarını anlatmaktadır. İngilizcenin en iyi ve kaliteli bir şekilde öğrenilebildiği yerlerin başında ESE Malta İngilizce Dil Kursları gelmektedir. Eğitimin kaliteli ve fiyatların makul seviyelerde olması nedeniyle bir çok öğrenci ESE Malta İngilizce Dil Kurslarını tercih etmekte hem eğitim alarak hem de tatil yaparak İngilizce seviyelerini yerel halkla birlikte pratik yaparak geliştirme şansına sahip olabilmektedir. Yerel halkın %90’ından fazlası İngilizceyi ana dili gibi konuşmakta olan Malta ESE Malta İngilizce Dil Kursları ile de dil eğitimini yabancı öğrenciler için cazip hale getirmektedir.

Dil Kursları Hizmetlerimiz İse Şunlardır:

 • Genel İngilizce Eğitimi
 • Yoğun İngilizce Eğitimi
 • Mini Grup İngilizce Kursları
 • İş İngilizcezi Kursları
 • Dil Okulu Özel Dersler
 • TOELF ve iBT İngilizce Kurları
 • IELTS Hazırlık Kursları
 • Cambridge İngilizce Kursları
 • Akademik Hazırlık Kursları
 • İngiltere Amerika Üniversite Hazırlık Programları
 • 50 Yaş ve Üzeri İngilizce Eğitim Kursları

 

ESE Malta Konaklamaları

Bir çok konaklama şekli ve opsiyonuna sahip olan ESE Malta Konaklamaları bakımından çok zengin bir çeşitliliğe de sahiptir. İsterseniz aile yanında kalabileceğiniz gibi maddi gücünüz yüksekse lüks süit odalarda ve otellerde de kalabilmeniz gayet mümkündür. Öğrenci yurtlarıyla da dikkat çeken ESE Malta Konaklamaları seçenekleri tam ve yarım pansiyon olarak öğrencilere sunulmaktadır. Çok kaliteli pansiyon seçeneklerine sahip olan ESE Malta Konaklamaları bu yönüyle de öğrencilerin gözdesi durumundadır. ESE Malta Konaklamalarına yurt olanaklarında jakuzi sauna fitness gibi bir çok imkan dahil edilmiştir. Dilerseniz okulun yüzme havuzunda yüzerek de günün stresini atabilmeniz ve kendinizi toparlayabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Konaklama İmkanlarımız İse Şöyledir:

 • Seçilmiş Aile Yanında Konaklama
 • Rezidans Konaklama
 • Kendin Pişir Kendin Ye Daireler
 • Misafir Evleri
 • Otel Konaklamaları

 

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları

ese-malta-dil-okulu-fiyatlari

Çok değişik fiyatlandırma ve seçeneklerle öğrenci çekmeye çalışan ESE Malta Dil Okulu Fiyatları açısından da öğrenci dostu bir politika izlemekte ve öğrencilere uygun ödeme modelleriyle kaliteli dil eğitimi verilebilmektedir. 1500 Euro’dan başlayan güzel rakamlarla öğrenciler para düşünmeden sadece eğitimlerine odaklanarak en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla ESE Malta Dil Okulu fiyatlarıyla gerçeğe dönüştürebilmektedirler. Öğrencisini düşünen ESE Malta Dil Okulu en uygun şartlarla eğitim vermekte ve bunun meyvelerini sürekli olarak iyi yorumlarla taçlandırmaktadır.

 

ESE Malta Yaz Okulu

ese-malta-dil-okulu-fiyatlari
Bir çok yaş gurubundan genç öğrenci kabul eden ESE Malta Yaz okulu programı öğrencilerin küçük yaşlarında İngilizce öğrenmelerine ve zaten dil bilen öğrencilerin ise dillerini ilerletebilmeleri için en iyi programlardan birisini sunmaktadır. Yaş gruplarına göre eğitim verilen ESE Malta Yaz Okulu bir çok ülkeden ve milletten genç öğrencileri bünyesinde toplayabilmiş güvenilir ve sağlam okullar olarak kendini kanıtlamıştır. Öğrenci aileleri güvenerek çocuklarını bu okullara göndermekte ve akılları kesinlikle çocuklarında kalmamaktadır. Öğrencilerin ESE Malta Yaz Okulunda dili en iyi şekilde öğrenebilmeleri için bir çok aktivite ve gezi düzenlenmekte gençlerin İngilizce dilini eğlenerek öğrenmeleri en temel hedef olarak amaçlanmıştır.

 

ESE Malta Öğrenci Yorumları

ese-malta-19

Okulda öğrencilik geçirmiş yada halen geçirmekte olan bir çok genç yorumlarıyla diğer aday öğrencilere örnek olmaktadır. İyi yapılan yorumlar sayesinde her yıl binlerce öğrenci Malta’da eğitim görmek için ESE Malta Öğrenci yorumlarını takip etmekte ve bu yorumlar sayesinde çok kaliteli eğitimi çok uygun fiyatlarla edinebilmektedir. Öğrencilerin bu paylaşımları yararlı köprüler görerek diğer öğrencileri de pozitif yönde etkileyebilmektedir.

 

ESE Malta Ekşi

Ekşi sözlük sayfalarında özellikle ESE Malta ekşi olarak aratıldığında bir çok bilgiye arama motorları sayesinde ulaşılabilmektedir. Öğrenci dostu yapasıyla ve öğrencisini düşünen yönetim anlayışıyla ESE Malta Ekşi sayfalarından uzun uzun pozitif yorumlar içeren yazılara yer verilmektedir. Çağın gereklerinden olan dil eğitimi ve neden Ese Malta Dil okullarında bu eğitimin alınması gerekleriyle birlikte ESE Malta Ekşi sayfalarında özellikle açıklanmakta ve öğrencilere ESE Malta Ekşi sayfalarından çağrılar yapılarak bu güzel okullarda öğrencilerin okunması istenmektedir.

 

ESE Malta Forum

Yorum yapılacak bir çok alan internette bulunmaktadır. ESE Malta forum sayfalarında okulla ilgili her türlü pozitif yoruma rastlamak ve bu yorumlara cevap vermek mümkün olabilmektedir. Öğrencilerin bilgi paylaşım platformu olarak kullandıkları ESE Malta Forum sayfalarımız uzman operatörlerimiz tarafından yönetilmekte ve idare edilmektedir. Öğrencilere en doğru bilginin verilmesi hedeflenen ESE Malta Forum sayfalarımı tüm öğrencilerimizi beklemektedir.

ESE Malta Dil okulları ve Malta Dil Eğitimi konusunda Anadolu Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofisleri web sayfası ve forum sayfaları öğrencilere yardımcı olabilmek amacıyla hazırlanmıştır. Uzman eğitim danışmanlarınız dil eğitimi seçiminiz konusunda her şekilde yanınızda olmaya devam edecektir.

 

 

ESE Malta Yaz Okulu