Ec Malta Dil Okulu

ec-malta

St. Julian’s kentinde yer alan Ec Malta Dil Okulu çağdaş eğitim seviyesini kendine ilke olarak belirlemiş ve bu yolda büyük adımlar atmış bir eğitim kurumudur. Ec Malta Dil Okulu öğrencilerin talep ve istekleri doğrultusunda eğitim sistemini sürekli olarak modifiye etmekte ve öğrencilerin rahat bir öğrencilik geçirmesi konusunda tüm adımları atmaktadır.

Ec Malta Dil Okulu konusunda uzman ve deneyimli eğitim danışmanlarıyla çalışmakta uzman rehberlik hizmetleri sayesinde öğrencilerin en doğru kurlara yerleştirilerek hayatlarını en güzel şekilde geçirmeleri hedeflenmektedir. Ec Malta Dil Okulu dil eğitiminin sadece dil eğitimi olmadığının kurumsal kimlikle beraber dil eğitiminin her öğrenciye eşit dağılmasına ve yayılmasına azami gayreti göstermektedir. Ec Malta Dil Okulu değişik aktiviteler ve özgüven arttırıcı çalışmalar sayesinde dil eğitiminin en zirve noktasına öğrenciler bazında çıkmasında büyük roller üstlenmiştir.

Binlerce öğrencinin doğruca Ec Malta Dil Okulunu tercih etmesi ve seçmesi tesadüf değildir. Ülkenin en saygın okullarından biri olan Ec Malta Dil Okulu öğrenciye verdiği değer ve kıymet neticesinde bugün ülkede en çok öğrenci ağırlayan ve eğitim veren okullardan biridir. Ec Malta Dil Okulu ülkede genel anlamda kullanılan İngilizce sayesinde öğrencilerin tam pratik alarak üstün eğitim şartlarında eğitim alabilecekleri okullardan bir tanesidir. Eski bir İngiliz sömürgesi olması nedeniyle Malta dil eğitimi konusunda Akdeniz’de lider ülkelerden biri haline gelmiş bu liderliğini her geçen gün perçinlemeye devam etmektedir. İngilizce dil eğitimi konusunda bir çok Malta dil okulu gibi Ec Malta Dil Okulu da kendini kanıtlamış lider eğitim kurumlarından biri olarak yerini almıştır.

 

Ec Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

ec-malta-dil-okulu-kurslari

Okul bir çok dilde eğitim vermektedir. İngilizcenin çok konuşulduğu bu ülkede İngilizce eğitimi almak kadar vermenin de bilincinde olan Ec Malta Dil Okulu İngilizce Kursları öğrencilerin tüm yeni eğitim tekniklerinden yararlanabilmesi için sürekli olarak aktivite ve çalışmalarına devam etmektedir. Öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bir çok metodunda öğrencilerinin beğenisine sunmuş olan Ec Malta Dil Okulu İngilizce Kursları her milletten ve ülkeden öğrenci ağırlamanın haklı gururunu yaşamaya devam etmektedir. Eğitimin bireyselleştiği günümüz dünyasında dil eğitiminin de bireyselleşmesi gayet doğal bir sonuçtur. Ec Malta Dil Okulu İngilizce Kursları eğitim bireyselliğinin maksimize edilerek dil konusunda özgüven duygusunun yaratılması için büyük çalışmalar gerçekleştirmektedir. Eğitimin ve öğretimin bu kadar kaliteli olduğu Ec Malta Dil Okulu İngilizce Kursları ekonomik olarak da öğrencileri düşünmekte bu düşünce çerçevesinde tek eğitimlerden paket kurlara kadar bir çok konuda kaliteli eğitimler uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.

Ec Malta Dil Okulu İngilizce Kursları Eğitimlerimiz:

 • Genel Başlangıç İngilizcesi Programı
 • Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı
 • Mini Grup Programları
 • Bire Bir İngilizce Programları
 • İş İngilizcesi ve Grup İş İngilizcesi Programları
 • Uzun Dönem İş İngilizcesi Programları
 • TOEFL ve IELTS Sınavına Hazırlık Programları
 • Tam Yoğun İngilizce Programı
 • Akademik Başlangıç İngilizce Programı
 • +30 yaş ve +50 Yaş İngilizce Programları
 • Eğitim ve Staj Programları
 • ESOL Yaz Kursu Programları
 • TESOL Kursu Programları
 • Öğretmen Eğitim Programları

 

Ec Malta Dil Okulu Fiyatları

ec-malta-dil-okulu-fiyatlari

Eğitimin sadece fiyatlardan rakamlardan oluşmadığının gayet farkındayız. Boş eğitim vererek öğrencilerimizin zamanını ve kaynaklarını tüketmeyeceğimiz konusundaki ilkelerimiz devam etmektedir. Ec Malta Dil Okulu Fiyatlarımız uygun seviyelerde tutularak öğrencilerimizin en kaliteli ve ekonomik şekillerde eğitim alması ana amaç ve hedeflerimiz arasındadır. Öğrenim dalında yaptığımız yenilikler ve öğrencilerimize sunduğumuz uygun Ec Malta Dil Okulu Fiyatlarımız sayesinde her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmanın haklı gururunu taşımaktayız. Ec Malta Dil Okulu Fiyatlarımız 1900 Euro’dan başlayan cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca paket kur fiyatlarımıza da her şey dahil opsiyonunu ekleyerek öğrencilerimizin ekonomik şartlarda eğitim alması sağlanmıştır.

 

Ec Malta Lüks Apartman Konaklama

Konaklama konusunda bir çok alternatife sahip olan Ec Malta Dil Okulu öğrencileri için özel olarak hazırlamış olduğu Ec Malta Lüks Apartman Konaklama hizmetiyle de göz doldurmaya dikkat çekmeye devam etmektedir. Öğrencileri için en iyisini düşünen Ec Malta Dil Okulu öğrencilerin rahat bir dil eğitimi alması konusunda Ec Malta Lüks Apartman konaklama hizmetini başlatmış bu konuda ve öğrencilerin rahatları konusunda bütün çalışmalar eksiksizce planlanarak yürütülmektedir. Ec Malta Lüks Apartman Konaklama konusunda danışmanlık ofislerimiz sizlere en güncel bilgileri verecektir.

Ec Malta Lüks Apartman Konaklama Hizmetlerimiz:

 • Aile ile Konaklama
 • Süper Aile Yanı Konaklama
 • Dil Okulu Öğrenci Yurtları
 • Paylaşımlı Daireler
 • Yaz Öğrenci Misafirhaneleri

 

Ec Malta Dil Okulu Yorumları

ec-malta-dil-okulu-1

Dil eğitiminin önemi herkesçe malum gerçeklerden biridir. Böyle bir ortamda ve noktada Ec Malta Dil Okulu Yorumları da önem kazanmakta öğrencilerimizin doğru tercihleri yapmasında büyük roller üstlenmektedir. Ne kadar iyi reklam yaparsanız yapın bir ürünü yada hizmeti ne kadar iyi göstermeye çalışırsanız çalışın o hizmeti yada malı alan kişinin memnuniyeti sonrası yaptığı yorumu hiçbir para ile satın alamazsınız bu düsturun bilincinde olan Ec Malta Dil Okulu daima pozitif yorum almaya çalışarak öğrencilerine verdiği kıymeti ve desteği her platformda ve her ortamda göstermeye devam etmektedir. Öğrencilerin yaptığı olumlu Ec Malta Dil Okulu Yorumları sayesinde binlerce öğrenci ağırlamanın ve onlara en kaliteli dil eğitimi vermenin gururunu yaşamaktayız.

 

Ec Malta Dil Okulu Forum

Ec Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları kadar forum sayfaları da bir o kadar değer arz etmektedir. Öğrencilerimiz fikirlerini ve düşüncelerini özgürce beyan ettikleri Ec Malta Dil Okulu Forum sayfalarımızda her türlü paylaşımı da özgürce yapmakta hiçbir kısıtlama baskı altında kalmadan Ec Malta Dil Okulu Forum sayfalarımızdan okullarımız hakkındaki pozitif yada negatif yorumlarını diğer öğrencilerimizle ve bizimle paylaşmaya devam etmektedirler. Öğrencilerimize verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak Ec Malta Dil Okulu Forum sayfalarımız tüm öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

 

Ec Malta Dil Okulu Ekşi

Ekşi sözlükte bir çok Ec Malta Dil Okulu Yorumları bulunmaktadır. Yorumların hemen hemen hepsi pozitif ve okullarımız hakkında doğru bilgileri içermektedir. Öğrencilerimizin doğru tercihleri yapması konusunda Ec Malta Dil Okulu Ekşi sayfalarımız bulunmaz birer nimet ve başucu kitabı olarak tüm öğrencilerimize açıktır.

Ec Malta Dil Okulu ve Malta Dil Eğitimi konusunda Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri tüm soru ve sorularınızı uzman personelimiz ile cevaplamaya devam etmektedir.

 

 

EC Malta Yaz Okulu