Chamber College Malta Yaz Okulu

chamber-college-malta-dil-okulu

Chamber College Malta Yaz Okulu

Malta’nın güzel okullarından olan Chamber College Malta Yaz Okulu minik ve genç öğrencilerine hizmet vermek dışında yetişkinler içinde yaz okulu bulunduran güzel okullarımızdan bir tanesidir.  Chamber College Malta Yaz Okulu içerisinde bulunan 27 kaliteli sınıfı ve teknolojik altyapısıyla Chamber College Malta Yaz Okulu en iyi hizmeti öğrencilerine vermenin gayreti içerisindedir.

Chamber College Malta Yaz Okulu sağladığı kaliteli ve düzeyli eğitimin yanında öğrenci yararına olacak her türlü aktiviteyi de öğrencilerine vermeyi bir borç bilmektedir. Chamber College Malta Yaz Okulu içerisindeki imkanlar ise şunlardır: Minik öğrencilerimiz için Oyun Odaları, büyük ve geniş bir toplantı salonu, okul içerisinde ücretsiz hizmet veren tam teşekküllü internet kafe, bilardo salonu ve televizyon salonu olmak üzere bir çok olanağı öğrenci ile paylaşmaktadır.

Öğrencinin baş tacı edildiği okullarda minik ve genç öğrencilerimize eğitimleri konusunda özel bir ihtimam da gösterilmektedir. Chamber College Malta Yaz Okulu 13-17 yaş aralığında genç öğrencilere yaz okulu hizmeti sunmaktadır.

 

Chamber College Malta Yaz Okulu Kursları

chamber-college-malta-dil-okulu-4

 • Chamber College Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Genel İngilizce Programları
 • Chamber College Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Yoğun İngilizce Eğitim Programları
 • Chamber College Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Özel Bire Bir İngilizce Eğitim Programları

 

Chamber College Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? 13-17 yaş aralığına hitaben değişik ve eğlenceli aktivitelerle İngilizce eğitimini sevdirmek amaçlı yapılan eğitim programıdır. Gruplar halinde katılınan programlarda okuma anlama ve konuşma konusuna önem verilmekte ve bu eğlenceli hale getirilerek gençlerimizin eğitimden sıkılmaması amaçlanmaktadır.

Chamber College Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Genel İngilizce seviyesine sahip 13-17 yaş gençlerimizin dillerini ilerletmesi ve pratikler yardımıyla dil gelişiminin sağlanması amaçlanmaktadır. Öğrencinin hiçbir şekilde sıkılmadan yoğun İngilizce programlarında eğlenceli bir şekilde dil eğitimi alması mümkün olabilmektedir.

Chamber College Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? İngilizce seviyesi zaten yeterli düzeyde olan 13-17 yaş aralığındaki gençlerimizin İngilizce dilinde yaptıkları hataları önlemek için hazırlanmış özel kur programlarıdır. Kur programlarımızın eğlenceli olabilmesi için bir çok aktivite de öğrencilerimizle beraber yapılmaktadır.

Genel Hatlarıyla Chamber College Malta Yaz Okulu

chamber-college-malta-dil-okulu-3

Çok kaliteli bir eğitimi çok uygun fiyatlarla öğrencisine sunduğunu direkt olarak söyleyebileceğimiz Chamber College Malta Yaz Okulu öğrenci gelişimi de en üst seviyelerde tutarak kişisel gelişim yolunda ve özgüven arttırıcı bir çok etkinliğe ve aktiviteye öğrencilerini dahil etmektedir.

Bünyesinde bir çok kaliteli eğitmeni barındıran Chamber College Malta Yaz Okulu özellikle genç öğrencilere nasıl yaklaşılacağını bilen uzman eğitim kadrosuyla genç öğrencilerimize hizmet vermektedir. 13-17 yaşın gerçekten zor yaşlar olduğu düşünüldüğünde eğitim veren kişilerin sabırlı olması beklenmektedir.

 

Neden Chamber College Malta Yaz Okulu ?

chamber-college-malta-dil-okulu-2

Okulun öncelikle kaliteli eğitimi uygun fiyatlarla vermesi ilk göze çarpan etkilerden birisidir. Öğrenci dostu ve genç öğrencilere nasıl yaklaşılacağını bilen eğitim kadrosu ile Chamber College Malta Yaz Okulu farklılık yaratmaya devam etmektedir. Okul içerisindeki imkanlarının genç öğrencilerimiz için eğlenceli imkanlar olduğu da düşünüldüğünde eğitim almanın ne kadar zarif ve kolay olduğu görülebilmektedir.

 

Chamber College Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

gzira-chamber-college-nerede

Öğrencilerin öncelikle özgüvenlerini kazanmalarında ve 13-17 yaş aralığındaki gençlerin kimliklerini bulmalarında yardımcı olan Chamber College Malta Yaz Okulu okuldan mezun olan gençlerin özgüveni yüksek kendine dil konusunda güvenen bireyler olması için bir çok etkinlik ve aktivite düzenlemektedir.

Chamber College Malta Yaz Okulu Aktiviteleri Nelerdir ?

 • Şehir Turları
 • Plaj Aktiviteleri
 • Pizza ve Sinema Geceleri
 • Futbol ve Basketbol
 • Bowling

Olmak üzere Chamber College Malta Yaz Okulunda bir çok değişik ativiteler de düzenlenmekte eğitimin eğlenceli hale getirilmesi yolunda büyük çalışmalara imza atılmaktadır.

 

 

Chamber College Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

chamber-college-malta-fiyatlari

Chamber College Malta Yaz Okulu öğrenci dostu ve öğrenciyi düşünen uygun eğitim koşulları sağlamaktadır. Uygun fiyatların ise geri dönüşü daha çok öğrenci ve daha çok kaliteli yetişmiş birey olarak okulun hanesine yazılmaktadır. Chamber College Malta Yaz Okulu ücretleri 1140 Euro’dan başlayan uygun fiyatlarla ve hizmetlerle öğrencilerin beğenisine sunulmuştur.

 

 

Chamber College Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

Konaklama konusunda hiçbir şart altında taviz vermeyen Chamber College Malta Yaz Okulu en kaliteli konaklama imkanlarını öğrencileriyle paylaşmaktadır. Öğrencilerin kaliteli konaklama imkanlarıyla rahat bir öğrencilik geçirmesi yolunda bütün imkanlar zorlanmakta ve öğrencilerin her türlü ihtiyaçları vakit geçirmeksizin karşılanmaktadır.

Chamber College Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama
 • Ekonomik Daireler
 • Kings Gate Apartmanları
 • Dünyaca Tanınmış Lüks Oteller
 • Genç Öğrenciler için Junior Konaklama Hizmetleri

Chamber College Malta Yaz Okulu Junior Konaklama Hizmetleri : Genç öğrencilerin her türlü rahatını düşünen Chamber College Malta Yaz Okulu öğrenciler için en kaliteli otellerle anlaşmış ve eğitim hizmetlerini barınma hizmetlerinin de kalitesiyle birleştirmeyi başarmıştır. Chamber College Malta Yaz Okulu Eğitimden taviz vermeyen eğitim anlayışı ekonomik fiyatları ve öğrenci dostu eğitimcilik anlayışı ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Genç öğrencilerimiz birer birey olarak görülmekte ve bireylerin tüm hak ve özgürlükleri genç öğrencilerimize de aynı eşit şartlar ve imkanlar bağlamında kullanılmaya devam edilmektedir. Chamber College Malta Yaz Okulu eğitim görülebilecek ve eğitimin eğlenceli bir şekilde alınabileceği güzel okullardan bir tanesidir.

Chamber College Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en güncel bilgileri  Chamber College Malta Yaz Okulu Temsilciliği Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz. Uzman Eğitim danışmanlarımızın sizlerin Chamber College Malta Yaz Okulu hakkındaki soracağınız her soruya doğru cevaplar vereceğini ve doğru seçimi yapmanız konusunda her türlü kolaylığı size sağlayacağını unutmamanız menfaatinize olacak bir durumdur.